22 роки потому. Павло Дворецький – знову хокеїст «Сокола»

У заключний день трансферного вікна «Сокіл» поповнив склад 41-річним оборонцем Павлом Дворецьким. Він виступатиме в команді до кінця сезону на правах оренди.

Павло Дворецький народився 25 вересня 1982-го в Городищі на Черкащині. У хокей починав грати в школі «Крижинки». З нею ж у 1997-му дебютував у дорослому хокеї. В сезоні-1999/2000 Павло намагався заграти в рф, за «Воронеж». Але ще до завершення сезону повернувся додому і почав виступати за дубль «Сокола» другому дивізіоні Східноєвропейської хокейної ліги.

За основу «Сокола» Павло дебютував у сезону-2000/2001, відіграв два сезони і здобув срібло чемпіонату України у 2002-му. Загалом за «Сокіл» під час свого першого приходу Павло провів 42 офіційних матчі, в яких закинув 2 шайби і віддав 6 передач.

Надалі Дворецький знаходився в системі «Сокола», виступаючи за фарм-клуби – «Київ» та АТЕК, їздив у румунську «Меркурю Чук». Левову частку кар’єри Павло провів за броварський, а потім київський «Беркути», з яким ставав срібним призером чемпіонатів України в 2006-му і 2007-му. Також у біографії Павла були київські «Компаньйон», Знову АТЕК, «Поділ», «Дженералз». Однією з найбільших віх кар’єри Дворецького стала перемога в чемпіонаті України-2015, коли АТЕК у фіналі сенсаційно переміг «Кременчук», а сам Павло був визнаний найкориснішим гравцем турніру.

Після того в сезоні-2015/2016 Дворецький навіть провів сезон у складі «Барселони», а повернувшись додому, виступав за білоцерківський «Білий Барс». Як і більшість гравців тієї епохи, Павло змушений був призупинити кар’єру після завершення чемпіонату-2016/2017 з огляду на введений відомим діячем віковий ценз.

Поновив професійні виступи Дворецький лише в першому сезоні під час повтомаштабної війни. Він виступав за «Київ», а цьогоріч продовжив кар’єру в «Тризубі». У поточному сезоні Дворецький зіграв 21 матч, закинув 3 шайби і віддав 4 передачі. Всього ж у чемпіонатах України Павло провів 355 поєдинків (10-й показник в історії), закинув 69 шайб і віддав 130 передач. Наступна результативна дія стане для хокеїста 200-ю за часи виступів у чемпіонатах України.