Аутсайдери, але не хлопчики для побиття. «Сокіл» здобув непросту перемогу над «Берсерками»

«Сокіл» здобув десяту перемогу в сезоні, обігравши у Вінниці аутсайдера. Щоправда, перемога вийшла зовсім не легкою. «Берсерки» проявили справжню войовничість, створивши чинним чемпіонам чимало проблем.

«Харківські Берсерки» – «Сокіл» (Київ) – 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Шайби: 1:0 – Безуглий (В. Мурин, Осадчий), 06:43. 1:1 – Полоницький (Разумов, Слюсар, – більш.), 19:01. 1:2 – Слюсар (Качан, Говорушко), 26:10. 2:2 – Дуюн (Бєлік), 32:41. 2:3 – Разумов (Благий), 35:08. 2:4 – Благий (Янішевський), 50:34. 2:5 – Янішевський (Ромащенко, Полоницький, – більш.), 52:05

«Берсерки»: Касатонов; Піддубний – Абдуллаєв, Безуглий – В. Мурин – Осадчий; Кленов – Пруський, Дуюн – Бєлік – О-др Резюк; А. Резюк – Обремський, Карнаух – Д. Мазур – Деркач; Ружицький. Тренер – Павло Легачев

«Сокіл»: Дьяченко; Філімонов – Римар; Чердак – Собченко – Бородай; Євсейчик – Полоницький, Благий – Ромащенко – Янішевський; Гайдук – Вол. Алексюк, Костромітін – Качан – Жеребко; Слюсар – Разумов – Говорушко. Тренер – Олег Шафаренко

18 листопада. Вінниця. Льодовий клуб

На цю гру «Сокіл» приїхав експериментальним складом. І то м’яко кажучи. Більшості відсутніх провідних виконавців тренерський штаб дав перепочити після матчу в Кременчуку (3:2), частина гравців має проблеми зі здоров’ям. Так чи інакше, цей поєдинок був гарною нагодою проявити себе молодим хокеїстам. Скажімо, в цій зустрічі вперше вийшов в основі головної команди «Сокола» 18-річний вихованець клубної школи Данило Римар. Причому вийшов дебютант відразу в першій парі оборонців, поряд із Олександром Філімоновим.

Сказати, що кияни вийшли на майданчик Льодового клубу у Вінниці з шапкозакидацькими настроями не можна. Гості грали з великим бажанням, проте в першому періоді шайба відверто не йшла у ворота «Берсерків». Номінальним господарям часто таланило, якоїсь миті відчув впевненість у собі і почав рятувати команду вже й голкіпер Захар Касатонов. Більше того, під час одного з контрвипадів Єгор Безуглий, вдало зігравши на п’ятаку, відкрив рахунок і вивів «Берсерків» уперед. Відігрався «Сокіл» незадовго до перерви, коли кидком від синьої лінії в більшості свою першу шайбу в сезоні закинув Микита Полоницький.

Коли ж на початку 27-ї хвилини Ігор Слюсар, вразивши порожні ворота після ідеального пасу Василя-Юрія Качана, вивів «Сокіл» уперед, здавалося, що «Берсерки» вже не оговтаються. Та до честі харків’ян, вони не просто не розсипалися, продовжували боротися на кожному клаптику майданчика, а надодачу ще й провели зразкову контратаку, яку завершив Данило Дуюн.

На заключну перерву команди все ж пішли за мінімальної переваги «Сокола». Вдруге в грі уперед нашу команду вивели, чітко розігравши комбінацію, Роман Благий і Максим Разумов. А в заключному періоді «Сокіл» свого вже не віддав.

Тож перемога, десята в поточному чемпіонаті. Наступний матч «Сокіл» проведе у вівторок, 21 листопада. На льоду київського Палацу спорту граємо з «Тризубом».