Б’ємо «Кепіталз» на тлі хвороби. І дякуємо супернику за додаткову мотивацію

Нашим суперникам з «Кепіталз», яким нестерпно хочеться стати найкращими не лише на словах, не допомогла навіть страшенна принциповість до матчу. Не дивлячись на підхоплений у Кременчуку вірус, який підкосив майже півкоманди, «Сокіл» видав найкращий матч сезону і переміг «Кепіталз» 4:2.

«Сокіл» (Київ) – «Київ Кепіталз» – 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)

Шайби: 1:0 – Бабинець (Слюсар, Мазур, – більш.), 06:33. 1:1 – Таран, 23:05. 1:2 – Панченко (Дворник), 39:57. 2:2 – Благий (В. Мазур, Слюсар, – більш.), 43:06. 3:2 – Бородай (Бондарєв, Слюсар, – більш.), 44:52. 4:2 – Бондарєв (Слюсар, Жеребко), 55:10

«Сокіл»: Петров (Дьяченко, 24:05): Римар – Толстушко, Благий – В. Мазур – Бабинець; Янішевський – Полоницький, Жеребко – Бондарєв – Бородай; Філімонов – Горлушко, Собченко – Качан – Разумов; Слюсар, Костромітін. Тренер – Олег Шафаренко

«Кепіталз»: Бабік; Таран – Берднікс, Куцевич – Тищенко – Панченко; Рябенко – Моксунен, Кривоножкін – Дворник – М. Олійник; Сірченко – Бабчук, Безулий – Секірко – Луговий; Лапко – Древаль, Плесовських – Валькун – Койда. Тренер – Вадим Шахрайчук

25 січня. Київ. Палац спорту

Тренер «Сокола» Олег Шафаренко напередодні цього матчу зіткнувся з серйозними кадровими труднощами. Нападники Руслан Ромащенко і Євген Говорушко через травми в новому році ще не грали. Ці втрати можна вважати запланованими. На відміну від інших. Після виїзду на попередній матч у Кременчук гравців нашої команди скосив вірус. З температурою починаючи з неділі злягли більше десяти гравців. Оборонці Володимир Алексюк і Денис Гайдук, а також нападники Віктор Захаров і Володимир Чердак відновитися так і не змогли, а тому матч пропускали. Ще кілька гравців змушені були виходити на матч з хворобливим станом. Були свої втрати й у «Кепіталз»: цей матч пропускав капітан команди Сергій Черненко, котрого в першій ланці замінив Данило Тищенко.

«Сокіл» вдало розпочав матч. Наша команда швидко повела в рахунку після того, як Сергій Бабинець у більшості з лівого кола для вкидання вразив дальню «дев’ятку». Та й загалом ця 20-хвилинка була для «Сокола» однією з найкращих у поточному сезоні. Наші хокеїсти грали зібрано і контролювали хід гри. Без помилок, правда, не обійшлося, але в двох ситуаціях ворота залишилися на замку завдяки надійності Олега Петрова. Наш голкіпер став одним із героїв першого періоду. Натомість старт другої третини гри став чорним для Петрова і команди загалом. У ситуаціях, які не таїли особливої небезпеки, у ворота «Сокола» влетіло дві поспіль шайби. Першу, відкидаючи шайбу назад до власних воріт, взагалі закинув оборонець Данило Римар. Через лічені миті був ще один курйозний гол: шайбу, яка впала на ворота і вилетіла на п’ятак, допив у сітку Ярослав Панченко. Правда, перед тим нападник суперників зіграв високо піднятою ключкою і після перегляду відеоповтору рефері відмінили взяття воріт.

У час, коли арбітри дивилися відео, Олег Шафаренко провів заміну воротарів, випустивши на лід Богдана Дьяченка. Надійна гра Богдана тримала команду в грі у той час, коли польові гравці ще тримали в голові розчарування старту періоду.

І все ж на другу перерву «Кепіталз» пішли за переваги в рахунку. За три секунди до сирени той же Панченко кидком з п’ятака замкнув передачу Миколи Дворника і довів рахунок до 1:2.

У перерві виникали побоювання, що підкошена хворобою команда не матиме сил для камбеку. Однак підвищена мотивація, з якою наші хокеїсти вийшли на цей матч, відіграла свою роль. На старті третього періоду «Сокіл» двічі поспіль реалізував більшість, а надалі майстерно втримав здобуту перевагу. Більше того, в кінцівці зустрічі Артем Бондарєв збільшив перевагу до 4:2.