Б’ємо «Кременчук» вп’яте в сезоні. Втретє – у буллітній серії

«Сокіл» вп’яте у п’яти матчах Favbet ліги перемагає «Кременчук». Кожен з цих матчів завершився з однаковим рахунком. Втретє кияни перемагають завдяки надійній грі в буллітній серії голкіпера Богдана Дьяченка.

«Кременчук» – «Сокіл» (Київ) – 2:3 Б (1:0, 0:1, 1:1, 0:0)

Шайби: 1:0 – Лялька (Середницький, Кривенко), 04:29. 1:1 – Бородай (Толстушко, Бондарєв, – більш.), 39:39. 2:1 – Андрющенко (Брага, Піддубний), 41:50. 2:2 – Бабинець (В. Мазур), 42:07. 2:3 – Чердак (переможний булліт)

«Кременчук»: Кучер; Кругляков – Матусевич, Лялька – Середницький – Целогородцев; Панков – Ігнатенко, С. Тимченко – Брага – Абаджян; Т. Савицький – Максименко, Дука – Кривенко – Абаджян; Піддубний – Материкін, Д. Попережай – Федоров – Андрющенко. Тренер – Дмитро Сумець

«Сокіл»: Дьяченко; Філімонов – Толстушко, Чердак – В. Мазур – Разумов; Янішевський – Вол. Алексюк, Жеребко – Захаров – Бородай; Полоницький – Горлушко, Благий – Собченко – Бабинець; Качан – Бондарєв – Костромітін; Гайдук. Тренер – Олег Шафаренко

21 січня. Кременчук. Арена «Айсберг»

Тренери обох команд у цьому матчі не могли використати по два гравці. Втрати «Кременчука» виглядали відчутнішими: через дискваліфікацію зустріч пропускали провідні нападник Гліб Кривошапкін і оборонець Філіп Матвієнко, місце якого в заявці зайняв новачок Богдан Піддубний, для якого це був офіційний дебют за нову команду. У лазареті «Сокола» залишаються нападники Ігор Слюсар і Євген Говорушко, але повернувся в обойму Василь-Юрій Качан.

Сам матч затримався на 45 хвилин через повітряну тривогу, під час якої в Кременчуку пролунали вибухи. Правда, учасникам матчу їх чути не було. Початок зустрічі був за господарями. «Кременчук» швидко повів у рахунку після того, як найкращий бомбардир чемпіонату Віталій Лялька вдало зіграв на добиванні. Після того наша команда тричі грала в меншості, а налагодити гру змогла лише в кінцівці першого періоду. У цьому відрізку дві гарних нагоди зрівняти рахунок втратив Роман Благий, гол Максима Жеребка скасували судді, а за дев’ять секунд до перерви господарів після кидка впритул у виконанні Дениса Бородая врятував Кирило Кучер.

У другому періоді наші хокеїсти мали гарні нагоди відігратися, коли тричі грали в більшості, але потім вистояли після того, як п’ятихвилинне вилучення за атаку суперника в область голови  шиї на власному п’ятаку отримав Олександр Горлушко. Дві з цих п’яти хвилин команди грали в форматі 4х4, оскільки до того Михайло Геворкян, якого атакував Горлушко, сфолив на Богданові Дьяченку. Врешті, відігратися «Соколу» вдалося за мить до сирени, яка сигналізувала про завершення другого періоду. В той час «Кременчук» уже вчетверте в другій 20-хвилинці грав у меншості і таки не встояв. То Бородай переграв на п’ятаку Кучера після накидання від Всеволода Толстушка – 1:1.

Заключна третина гри розпочалася несподівано: команди обмінялися шайбами з інтервалом у 17 секунд після грубих помилок суперників в обороні. Хтозна, яким би був розвиток гри після такого обопільного стресу, якби на шостій хвилині третього періоду не трапилася прикрість з захисним склом. Встановлення секції, яка вилетіла, зайняла понад 20 хвилин. Після поновлення гри команди діяли дуже обережно. За таким прагматизмом гострота поруч з обома ворітьми була практично відсутня і в підсумку в третє в шести матчах сезону доля Хокейного Класичного вирішилася в серії буллітів. Які знову виграв голкіпер «Сокола» Богдан Дьяченко. Він переграв Ляльку Матусвича і Целогородцева, пропустивши лише від Святослава Тимченка, тоді як ворота Кучера вразили Бабинець, Чердак і Благий, а програли свої дуелі Бондарєв і Бородай.