Десять з десяти, 76 забитих. «Сокіл-2014» впевнено виграв турнір у Польщі

Дев’ятирічні хокеїсти київського «Сокола», яких тренує Олександр Нікулічев, стали переможцями міжнародного турніру «Laszkiewics Cup» серед команд, не старших 2014 року народження, який відбувався в польському місті Ясшембе-Здруй

#Соколята виграли всі 10 проведених на турнірі матчів. На першому епапі кияни здолали польські «Балту» з Вельких Марупе, «Тихи», «Криницю-Здруй», «Напжод» з Янова і чеську «Порубу». В фінальному раунді «Сокіл» був сильнішим за ті ж «Тихи», «Балту», «Порубу», а також за «Балтік Вулвз» і Польонію» з Битома. У десяти матчах кияни закинули 76 і пропустили 23 шайби.

«Сокіл» на Laszkiewics Cup представляли воротар Максиміліан Кривошея, польові гравці Олег Андрусенко, Данило Макоревич, Єгор Шовкун, Назар Сивачук, Георгій Алексєєв, Кирило Левін, Іван Латиш, Кирило Мальчіков і Павло Кривохижа.

Зауважимо, що перед міжнародним виїздом соколята 2014 року народження отримали гарний досвід, взявши участь у Кубку Київщини на майданчику «Льодограю» в Богуславі. Там вихованці Олександра Нікулічева у груповому турнірі виграли 5:3 у «Кременчука», 4:1 – у вінницького «Патріота» і 14:0 – у київської «Крижинки». В фіналі «Сокіл-2014» зустрічався з «Соколом-2013». На рік старші вихованці Дениса Вовка тоді перемогли 3:2 в овертаймі.

Найкращим воротарем того турніру був визнаний Макиміліан Кривошея. Також «Сокіл-2014» у Богуславі представляли інший голкіпер Марк Козаренко, польові гравці Олег Андрусенко, Гліб Абраменко, Данило Макоревич, Єгор Шовкун, Тарас Позняк, Назар Сивачук, Георгій Алексєєв, Кирило Левін, Аристарх Насташенко, Гліб Собченко, Ілля Собченко, Іван Латиш, Дмитро Грінберг, Надія Косич і Кирило Мальчіков.

ДЮСШ «Сокіл» дякує за сприяння в поїздці у Польщу Департаменту молоді та спорту Київської міської адміністрації, а особливо його очільниці Юлії Хан, а також заступниці голови КМДА з питань здійснення самоврядних вповноважень Олені Говоровій.