Дмитро Кубрицький і Гавриїл Сімчук виступатимуть у Канаді

Воротар Дмитро Кубрицький і нападник Гавриїл Сімчук покидають «Сокіл». Вони поповнили лави «Дофін Кінґз» у Юніорській хокейній лізі Манітоби (MJHL).

20-річний Кубрицький – вихованець школи «Сокола». В хокей він починав грати під керівництвом Владислава Зозовського. До того, як восени 2020-го приєднатися до відродженої професійної соколівської команди, Дмитро три роки тренувався і грав в Угорщині, за «Перштерсебеті» з Фаркашока і пройшов там шлях від гравця юнацької команди до основного складу.

За основу «Сокола» у 2020-2022 роках Кубрицький провів 84 офіційних матчі, став з командою віце-чемпіоном у 2021-му і зробив золотий дубль у незавершеному сезоні-2021/2022.

За підсумками чемпіонату-2020/2021 Дмитро удостоївся честі бути голкіпером року в Україні.

Кубрицький виступав за збірні України усіх вікових категорій, зокрема з 2021-го почав викликатися в національну команду і вже встиг відіграти за неї на ЧС-2022 в дивізіоні 1В. Причому обидва поєдинки турніру Кубрик завершив шат-аутами.

Сімчуку-наймолодшому – 16. Він вихованець «Сокола», чотири роки поспіль був чемпіоном України з командою 2006 року народження, яку тренував Андрій Савченко.

За основу «Сокола» Гавр дебютував 7 жовтня, в день свого 16-річчя, у матчі проти «Берсерків». І закинув шайбу, яка стала прем’єрною як для нього самого, так і для «Сокола» в нинішньому сезоні. Загалом у 6 матчах чемпіонату України Гавриїл відзначився 4 голами і 2 асистами.

Гавриїл Сімчук – гравець юнацької збірної України. На цьогорічному чемпіонаті світу U18 у дивізіоні 1В він у 5 матчах закинув 1 шайбу і віддав 2 передачі.

Нагадаємо, що раніше в Канаду переїхав старший з братів Сімчуків Михайло. Він став одноклубником Данила Коржилецького в клубі Юніорської хокейної ліги Альберти (AJHL) «Брукс Бандітс».

Успіху вам в Канаді, хлопці!