Дмитро Утукін: «у «Соколі» зараз багато тренерів»

На цього 17-річного нападника Костянтин Сімчук покладає великі надії. Наставник «Сокола» вважає Дмитра обдарованим гравцем з гарною школою, закладеною тренерами в київській «Крижинці».

– Хокеєм я почав займатися десять років тому під керівництвом Олександра Сухенка і Василя Бобровникова, – розповідає про себе Утукін. – Коли розпочалася війна, я разом з іншими хлопцями за підтримки Федерації хокею України виїхав до Чехії, до міста Хомутов. Там нам дали змогу тренуватися і виступати за команду «Пірати». Загалом було добре. Поки нас не перевели в інший клуб, значно слабший. Тому дійшов до висновку, що перспектив для хокейного розвитку вдома більше. І повернувся до Києва. Тоді ще не знав, звісно, що мене покличуть у «Сокіл», команду, яка посідає особливе місце в серці всіх київських хлопців, які займаються хокеєм.

– Власне, один з ваших перших тренерів – багаторічний капітан і легенда «Сокола».

– Так, я про це знаю. В Youtube знайшов чимало відео з грою Василя Валентиновича. То був дуже сильний нападник. Мені пощастило тренуватися саме в нього. Бобровников – гарний тренер. Він дав нам багато корисних порад, чітко все нам підказував і своєчасно вносив корективи, коли ми помилялися. Бачу, що Василь Валентинович зараз активно займається волонтерською діяльністю, допомагає нашим воїнам. Сподіваюся, з ним все буде добре.

– У сучасному «Соколі» є люди, які ще встигли повиступати за команду разом із Бобровниковим. Як вони вас прийняли?

– Попервах, коли щойно опинився в «Соколі», було навіть якось не по собі. Тут багато досвідчених гравців, які виступають ледь не по два десятки років. Але вони до молоді ставляться добре. Зараз уже звик. Намагаюся працювати так, щоб до мене не було претензій ні в тренерів, ні у партнерів за командою. Звісно, тут інший, дорослий гумор, інша атмосфера в роздягальні. Але старші хлопці допомагають молоді підказками, діляться досвідом. У «Соколі» зараз багато тренерів.