Дьяченко продовжив суперсерію і приніс «Соколу» четверту в сезоні перемогу в Класичному дербі

«Сокіл» вчетверте в сезоні здолав «Кременчук» і вдруге – завдяки бездоганній грі в серії післяматчевих буллітів голкіпера Богдана Дьяченка. Богдан виграв уже п’яту буллітну серію поспіль і не пропустив при цьому жодного з 28-ми кидків.

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» – 3:2 Б (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Лялька (Середницький, Матвієнко), 03:22. 1:1 – Захаров (менш.), 05:09. 1:2 – Матусевич (Лялька, Целогородцев, – більш.), 15:14. 2:2 – Янішевський (Полоницький, – більш.), 42:20. 3:2 – Чердак (вирішальний булліт)

«Сокіл»: Дьяченко; Янішевський – Полоницький, Ромащенко – Захаров – Бородай; Римар – Толстушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Філімонов – Вол. Алексюк, Разумов – Бондарєв – Слюсар; Говорушко – Собченко – Жеребко; Костромітін. Тренер – Олег Шафаренко

«Кременчук»: Кучер; Матвієнко – Матусевич, Лялька – Середницький – Целогородцев; Ігнатенко – Панков, С. Тимченко – Кривошапкін – Андрющенко; Абаджян – Максименко, Д. Попережай – Кривенко – Геворкян; Кругляков – Материкін; Федоров, Брага. Тренер – Дмитро Сумець

Судді: Севрук, Хараберюш – Остроух, Пономар

21 грудня. Київ. Палац спорту

«Соколу» знадобився певний час, щоб повноцінно увійти в гру після тривалої міжнародної паузи. Поки наші хокеїсти намагалися вловити ігровий ритм, суперники розіграли не надто складну комбінацію і повели в рахунку. Відігратися «Соколу» вдалося тієї миті, коли наша команда діяла в меншості. Віктор Захаров обікрав суперника на червоній лінії, на широкому кроці втік один в нуль і реалізував майже буллітну спробу. Трохи згодом, уже в рів них складах, Віктор створив собі майже аналогічний шанс, але переграти Кирила Кучеране зумів. Натомість «Кременчук», реалізувавши завдяки влучному кидку з правого кола для вкидання в дальній верхній кут Дениса Матусевича, повів у рахунку.

Більшу частину другого періоду «Кременчук» успішно оборонявся, вміло стримуючи атаки «Сокола». Реально загострювати гру киянам вдавалося лише ближче до завершення другої третини, але в цьому відрізку надійно у воротах діяв Кучер, котрий врятував гостей мінімум утрьох ситуаціях.

Врешті, підґрунтя для того, щоб зрівняти рахунок, «Сокіл» створив перед самою сиреною на другу перерву, коли чотирихвилинний штраф заробив Євген Абаджян. Не скористатися такою перевагою було б гріховно і на початку третього періоду Олексій Янішевський, прорвавшись до воріт суперників по центру, вразив ворота Кукчера вдруге.

Решту часу другого періоду команди провели обережно. Аж до заключних хвилин, коли почала позначатися перевага гостей у свіжості. Під час тривалої осади наших воріт з найліпшого боку себе проявив Богдан Дьяченко. Особливо в ситуації, коли витяг кидок у начебто відкритий кут від Богдана Середницького.

У підсумку долю зустрічі вирішила серія буллітів. У якій знову з найліпшого боку проявив себе Богдан Дьяченко. Богдан взяв усі сім кидків, а за «Сокіл» єдиний кидок реалізував Володимир Чердак.