«Харківські Берсерки» — «Сокіл». Анонс матчу

Матч між «Тризубом» і «Київ Кепіталз», який відбувся напередодні, має стати для нашої команди пересторогою. Так, як команда Олександра Яковенка з першими монархами українського хокею, здатні зчепитися в боротьбі за результат і «Берсерки». Недооцінювати жодного опонента не варто, якою б катастрофічною його програшна серія не виглядала. І на якому б піднесенні «Сокіл» після недавньої перемоги в Хокейному класичному в Кременчуку не був.

«Харківські Берсерки» — «Сокіл» (Київ)

18 листопада, субота. Початок — 14:00

Вінниця. Льодовий клуб

Трансляція – Youtubе-канал ФХУ, Megogo

Баланс очних зустрічей

13 матчів, 13 перемог «Сокола», різниця шайб 81 — 16

Бомбардири

«Берсерки»: Філіп Лапков — 2, Філіп Матвієнко – 2, Євген Абаджян – 2, Данило Кашевко – 2, Євген Секірко — 1, Дмітрій Пугачов – 1, Алєксєй Басков – 1, Алєксєй Сєргєєв – 1, Алєксєй Сурсов – 1, Данііл Тіхоміров — 1, Олександр Александров – 1, Денис Наливайко – 1

«Сокіл»: Антон Єлисеєнко — 6,  Роман Благий – 5, Алєксандр Павленко – 4, Вадим Мазур – 4, Володимир Чердак – 4, Сергій Бабинець – 4, Андрій Міхнов — 3, Антон Рубан – 3, Данило Коржилецький — 3, Дінар Хайруллов — 3, Євген Фадєєв – 3, Валентин Алексюк – 3, Олексій Янішевський – 3, Денис Гайдук – 3, Віктор Захаров – 3, Ігор Слюсар – 3, Віктор Андрущенко – 2, Василь-Юрій Качан – 2, Артем Бондарєв – 2, Євген Говорушко – 2, Денис Бородай – 2, Данііл Тіхоміров — 1, Даніл Давидов — 1, Алєксєй Платонов — 1, Єгор Кузьменко – 1, Андрєй Алексєєв – 1, Ярослав Панченко – 1, Іван Сисак – 1, Владислав Сушков – 1, Гавриїл Сімчук – 1, Володимир Алексюк – 1, Владислав Куцевич – 1, Олександр Горлушко – 1, Всеволод Толстушко – 1, Максим Жеребко – 1

Нашим суперникам не позаздриш. Їхня програшна серія триває вже 33 матчі. Звичайно, склад «Берсерків» – наймолодший поміж усіх учасників Favbet ліги. Але ці цифри тиснуть. І треба віддати належне наставникові харків’ян, колишньому нападникові «Сокола» Павлові Легачеву, що попри все він продовжує стійко притримуватися обраного напряму. Напряму, який має створити фундамент для повоєнних «Берсерків».

«Сокіл» переміг нинішніх суперників в усіх 13-ти офіційних зустрічах. Проте сказати, що всі вони були легкими чи прохідними, не можна. Так, на старті нинішнього чемпіонату кияни виграли з хет-триком Віктора Захарова 10:0. У тій зустрічі при рахунку 9:0 тренер Олег Шафаренко навіть міняв голкіпера на шостого польового гравця, щоб довести кількість закинутих шайб до десяти. Однак були в історії протистоянь цих суперників і запеклі поєдинки. Як, приміром, торішній київський матч, який завершився 2:1 і доля якого вирішилася лише на заключних секундах, коли переможну шайбу закинув Артем Бондарєв.

Найкращі бомбардири «Берсерків» у чемпіонаті-2023/2024

5 (3+2) – Єгор Безуглий
3 (2+1) – Денис Осадчий
3 (0+3) – Расім Абдуллаєв
3 (0+3) – Тарас Карнаух
2 (1+1) – Валентин Мурин
2 (1+1) – Данило Дуюн
2 (0+2) – Денис Наливайко
2 (0+2) – Олександр Резюк

У цьому матчі Олег Шафаренко дасть перепочити найкращому бомбардиру команда Сергієві Бабинцю. Інші хокеїсти попередньо в строю. Однак не виключено, що у Вінниці, де «Сокіл», до слова, не грав понад десятиліття, тренерський штаб вдасться до експериментів. Скажімо, не можна виключати навіть дебюту в складі першої команди юного воротаря Михайла Шаповала.

Також вочевидь отримають більше часу, щоб проявити себе молоді оборонець Денис Гайдук, нападники Максим Жеребко, Ілля Собченко та Володимир Костромінін. Троє перших дуже гарно відіграли матч у Кременчуку. А ось Володимир цю зустріч пропускав і відповідно спробує довести своє право на місце в складі в зустрічі з аутсайдером.

Найкращі бомбардири «Сокола» в чемпіонаті України-2023/2024

15 (6+9) – Сергій Бабинець
12 (7+5) – Володимир Чердак
10 (8+2) – Денис Бородай
9 (1+8) – Вадим Мазур
8 (3+5) – Роман Благий
8 (1+7) – Максим Разумов
7 (4+3) – Віктор Захаров
7 (0+7) – Всеволод Толстушко