Хокейне Класичне №6: поступаємося «Кременчуку» в серії буллітів

«Сокіл» поступився «Кременчуку» в заключному Хокейному Класичному нинішнього регулярного чемпіонату. Наша команда відігралася з рахунку 1:3, перевівши гру в овертайм менш ніж за чотири хвилини до завершення основного часу, але програла зустріч у серії буллітів

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» – 4:5 Б (1:2, 2:2, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Лялька (Кривошапкін, Целогородцев), 03:58. 0:2 – Геворкян (Піддубний, Абаджян), 05:25. 1:2 – Жеребко (Толстушко, Бондарєв), 13:50. 1:3 – Лялька (Матусевич, Матвієнко, – більш.), 20:51. 2:3 – Слюсар (Вол. Алексюк, – більш.), 26:34. 3:3 – Захаров (Толстушко, Ромащенко), 30:09. 3:4 – Матвієнко (Матусевич, – більш.), 36:05. 4:4 – Захаров (Бородай, – більш,), 56:46. 4:5 – Матусевич (переможний булліт)

«Сокіл»: Дьяченко (Петров, 05:39; Дьяченко, 36:05); Філімонов – Толстушко, Чердак – В. Мазур – Разумов; Янішевський – Вол. Алексюк, Жеребко – Захаров – Бородай; Дворецький – Полоницький, Благий – Собченко – Бабинець; Костромітін – Качан, Ромащенко – Бондарєв – Слюсар. Тренер – Олег Шафаренко

«Кременчук»: Кучер; Матвієнко – Матусевич, Лялька – Кривошапкін – Целогородцев; Ігнатенко – Кривенко, С. Тимченко – Середницький – Брага; Панков – Піддубний, Т. Савицький – Абаджян – Геворкян; Кругляков – Максименко, Андрющенко – Федоров – Д. Попережай. Тренер – Дмитро Сумець

19 лютого. Київ. Палац спорту. 1500 глядачів

Цією зустріччю «Сокіл» повернувся у чемпіонат після міжнародної паузи. Під час двотижневої паузи лазарет нашої команди практично спорожнів. Відсутніми в цій зустрічі були лише четверо гравців: оборонці Олександр Горлушко, Денис Гайдук і Данило Римар, які злягли з високою температурою, а також Євген Говорушко, котрий вже тренується, але ще не набрав достатніх кондицій після перенесеного перелому.

Старт зустрічі виявився для «Сокола» катастрофічним. Наша команда погано увійшла в гру, пропустивши дві шайби впродовж перших п’яти з половиною хвилин. Олег Шафаренко відреагував на ці події ранньою заміною воротаря. Не першою в матчі. Але про це згодом. «Сокіл» зумів вирівняти гру і володів перевагою понад десять хвилин. Цю перевагу в не дуже властивий собі гол дальнім кидком матеріалізував Максим Жеребко. Скоротивши рахунок, «Сокіл» продовжував атакувати і цієї миті грубо штовхнув Гліба Кривошапкіна на борт за чужими воротами Роман Благий. Судді покарали капітана «Сокола» п’ятьма хвилинами і вилученням до кінця гри.

«Кременчук» реалізував цю перевагу невдовзі після перерви і «Соколу» довелося відігрувати дві шайби заново. З цим завданням наша команда впоралася на відмінно: спершу більшість реалізував Ігор Слюсар, а потім, перехопивши шайбу в центрі майданчика, ефектний гол кидком у дальню дев’ятку провів Віктор Захаров.

Врешті, на заключну перерву команди одначе пішли з мінімальною перевагою «Кременчука». Більшість реалізував, розібравшись з Олегом Петровим на п’ятаку, Філіп Матвієнко. Після цього голу Олег Шафаренко виставив Богдана Дьяченка повторно. Богдан кілька разів врятував команду у важкому в усіх розуміннях третьому періоді і врешті завдяки голу Віктора Захарова наша команда перевела матч в овертайм. У ту мить, коли «Кременчук» грав у меншості, Віктор пішов до кінця і добив випущену Кирилом Кучером шайбу у ворота. Голкіпер «Кременчука» на емоціях за підсумками цього епізоду ще й заробив дві хвилини за неспортивну поведінку, але скористатися чисельною перевагою «Сокіл» не зміг.

У підсумку овертайм і вже традиційна для цього протистояння серія буллітів, четверта в шести матчах нинішнього чемпіонату. Героями якої, окрім воротаря Кучера, стали Віталій Лялька і Денис Матусевич, яким вдалося переграти Богдана Дьяченка. У нашої команди єдиний булліт реалізував Ігор Слюсар.