Костянтин Сімчук: «Найперше, майбутній сезон буде шансом для юних хокеїстів»

Новий головний тренер «Сокола» розповів, як триває процес комплектації команди, якою буде підготовка до національного чемпіонату і хто в час війни готовий вкладати гроші в хокейний колектив.

– Мене тішить, що з групою досвідчених хокеїстів – Чердаком, Янішевським, Мазуром, Горлушком, Говорушком – ми вже в процесі підписання контрактів. Я згадав найперше про досвідченіших гравців. Цей список можна поповнити також Німенком. Але ми домовилися з Дмитром, що відпустимо його в разі, якщо він зможе влаштуватися в одному з закордонних клубів. Схожа ситуація й у окремих молодих хокеїстів. Команда поповнюється. На другий день зборів до нас долучилися оборонці Сисак і Алексюк. З ними теж найближчим часом маємо укласти контракти. Також працює з нами ще один захисник Воронін, який гарно проявив себе на літніх зборах національної збірної України. Проте найперше майбутній сезон буде шансом для юних хокеїстів. Ми запросили до складу групу перспективних вихованців школи «Сокола», а також представників «Крижинки». Приміром, дуже сподіваюся, що скористається своїм шансом 17-річний воротар Назар Бойко.

– На чому зосередився тренерський штаб у перші дні роботи?

– Враховуючи, що часу до старту чемпіонату не дуже багато, зараз ми хочемо підтягнути функціональну готовність хлопців. З тими, хто влітку пройшов збори національної збірної, простіше. Але є гравці, які з 24 лютого практично не тренувалися.

– Чи буде змога в процесі підготовки проводити контрольні спаринги?

– Думаю, що так. Домовляємося з аматорськими командами Києва. А найперше шукаємо кадрові поповнення. Вибір гравців в Україні в нинішніх реаліях не дуже великий. Стежимо за тим, хто повертається з-за кордону з молодих гравців.

– Кілька тижнів тому ви закликали до співпраці з «Соколом» потенційних спонсорів. У цьому напрямі є якісь новини?

– Наразі вдячні за допомогу Федерації хокею України. Без їх підтримки нам було б важко зібратися, а надто – вести перемовини з потенційними новачками. Зараз ми намагаємося договоритися про співпрацю з бетинговими компаніями. Сподіваємося, як і в попередніх двох сезонах, участь у життєдіяльності «Сокола» братимуть компанії Санагро і Європейський правовий захист.