«Кременчук» — «Сокіл». Анонс матчу

Заключне в поточному регулярному чемпіонаті Класичне протистояння українського хокею має специфічне підґрунтя. Після вчорашньої перемоги «Кременчука» над «Києвом» «Сокіл» втратив надію на те, щоб фінішувати на першому етапі лідером. Більше того, навіть другими ми зможемо стати лише в разі, якщо виграємо самі, а херсонський «Дніпро» у матчі, який відбудеться о 18:00, не зможе перемогти «Легіон» в основний час.

Іншими словами, сьогодні на лід «Айсберга» наша команда вийде найперше для того, щоб довести собі і опонентові, що «Сокіл» здатен перемагати «Кременчук» не лише у Києві, як то сталося під час недавнього Матчу пам’яті в Палаці спорту, а й на майданчику суперників. І, звісно, не треба забувати, що перемога «Сокола» в основний час може вивести на перше місце в таблиці «Дніпро». А отже суперники з турнірної точки зору мотивовані більше.

«Кременчук» — «Сокіл» (Київ)

5 березня, неділя. Початок — 11:00
Кременчук. Арена «Айсберг»
Трансляція – телеканал «Спорт 3» і Youtubе-канал ФХУ

Очні зустрічі в 2020-2022 роках

23 матчі, 9 перемог «Кременчука» (8 — в основний час) – 14 перемог «Сокола» (12 — в основний час), різниця шайб 63 — 66

Бомбардири

«Кременчук»: Андрій Денискін — 7, Дмітрій Орлов — 6, Віталій Лялька – 6, Алєксандр Коробов — 5, Віктор Тютченко — 4, Ілля Казьянін – 3, Ілля Сеник — 3, Ніколай Кисельов — 2, Вадим Хришпенц — 2, Давид Григорян — 2, Давид Сібілевич — 2, Владислав Грицьких — 2, Всеволод Толстушко — 2, Святослав Тимченко – 2, Євген Абаджян – 2, Гліб Кривошапкін – 2, Єгор Серанов — 1, Ілля Бабрусєв — 1, Тимур Гриценко — 1, Антон Кошелєв — 1, Станіслав Баснєв – 1, Константін Забавін – 1, Богдан Середницький – 1, Денис Матусевич – 1, Борис Андрющенко – 1, Микита Кругляков – 1

«Сокіл»: Антон Рубан — 14, Андрій Міхнов — 5, Андрєй Смирнов — 4, Павло Голубич — 3, Алєксандр Павленко — 3, Антон Єлисеєнко — 3, Роман Благий – 3, Фелікс Морозов — 2, Єгор Курбатов — 2, Артур Чолач — 2, Богдан Ступак — 2, Умед Гільманов — 2, Віктор Андрущенко — 2, Денис Гончаренко — 2, Єгор Кузьменко — 2, Євген Фадєєв – 2, Даніл Давидов — 2, Дмитро Німенко — 2, Євген Говорушко – 2, Володимир Чердак – 2, Ярослав Панченко — 1, Ілля Олендренко — 1, Данило Коржилецький — 1, Олексій Янішевський – 1, Василь-Юрій Качан – 1

«Кременчук» напередодні переміг 11:2 «Київ» і зміцнився в статусі найрезультативнішої команди чемпіонату. Команда Олександра Савицького закинула вже 156 шайб. То – по 5,4 у середньому за гру. Правда, в обороні кременчукці дозволяють суперникам в останніх чотирьох матчах теж доволі багато. Вони пропускають акурат по дві шайби. І якщо для перемог над «Легіоном», «Дніпром» і «Києвом» це не стало перепоною, то «Сокіл» і особливо воротар Богдан Дьяченко 19 лютого вперлися і здолали опонентів 2:0.

У нинішньому поєдинку в складі «Кременчука» знову буде відсутній досвідчений оборонець Денис Ісаєнко, який відбуває триматчеву дискваліфікацію за апеляції до суддів у матчі проти «Легіона» позаминулої суботи. Також не треба забувати, що ще з січня перебуває в лазареті Денис Матусевич, який до туру студентської збірної України в Канаду складав з Ісаєнком першу пару оборонців «Кременчука».

Найкращі бомбардири «Кременчука» в сезоні-2022/2023

58 (31+27) – Віталій Лялька
40 (17+23) – Гліб Кривошапкін
28 (11+17) – Ілля Сеник
25 (13+12) – Борис Андрющенко
23 (11+12) – Владислав Брага

Розгромивши 10:0 «Берсерки», «Сокіл» напередодні ввечері здобув свою найбільшу перемогу в нинішньому сезоні. Героєм зустрічі став 19-річний оборонець Денис Гайдук, який закинув перші шайби в дорослій кар’єрі і відразу відзначився хет-триком. Про гарний мікроклімат у колективі говорить той факт, що досвідчені Сергій Бабинець і Володимир Чердак, заробивши в третьому періоді булліти, давали змогу виконати їх молодому захисникові. Аби той закинув третю шайбу і довів справу до хет-трика. Денис шансом скористався сповна.

Проте найголовніше, що з появою в команді голкіпера Богдана Дьяченка оборона «Сокола» стала найнадійнішою в лізі. 53 пропущених шайби (по 1,8 у середньому за гру) – то найкращий показник поміж усіх команд. Показово, що чотири з десяти матчів у складі «Сокола» Дьяченко відіграв «на нуль».

У нинішньому поєдинку «Соколу» не зможуть допомогти оборонець Артем Євсейчик та нападник Роман Благий, які не поїхали на спарений виїзд до Кременчука за станом здоров’я. Крім того, під запитанням участь у матчі форварда Владислава Куцевича, котрий вчора отримав пошкодження після зіткнення з суперником коліно в коліно.

Найкращі бомбардири «Сокола» в чемпіонаті-2022/2023

39 (15+24) – Володимир Чердак
33 (11+22)
– Роман Благий
30 (13+17)
– Сергій Бабинець
28 (10+18)
– Вадим Мазур
26 (11+15)
– Олексій Янішевський
22 (10+12)
– Василь-Юрій Качан