Кубкова колекція на спомин. Школа «Сокола» закрила сезон-2022/2023

Минулої неділі, 11 червня, на ковзанці Виставкового центру в Києві було гамірно. Сотні юних вихованців нашого «Сокола» разом із батьками, друзями, тренерами та керівництвом ДЮСШ і клубу зібралися на урочисте завершення сезону-2022/2023. Точніше, зібралися ще з суботнього вечора і продовжили наступного дня вранці, бо шість команд різних вікових категорій розіграли у внутрішньому турнірі символічний підсумковий кубок за підсумками традиційних «Ігор Соколів». Його переможцями стали найстарші з учасників, хлопці 2013 року народження на чолі з Денисом Вовком. Ті самі соколята, які за два тижні тому вінчали успішний для нашого клубу і школи сезон здобуттям Весняного кубка в Богуславі на Київщині. Також виставковий матч без визначення переможця провели наймолодші вихованці «Сокола» 2016-2018 року народження.

Слідом за змагальною була урочиста частина. В якій кубків було багато. Від головного, здобутого професійною командою за перемогу в чемпіонаті України, продовжуючи меншими трофеями за перемоги в національних чемпіонатах та всеукраїнських турнірах у різних вікових категоріях. Колекція назбиралася неабияка.

Під час вшанування юних соколят керівництво ДЮСШ на чолі з Костянтином Сімчуком подбало, щоб ніхто з дітей цього дня не залишився обділеним. Пам’ятні відзнаки отримали всі юні хокеїсти без винятку. Власне, вони на це заслужили. Без медалей національних чемпіонатів не залишилася жодна з наших команд.

Соколята 2006-2008 років народження під керівництвом Сергія Жарського і Артема Бондарєва здобули в чемпіонаті України бронзу.

«Сокіл» 2009-2010 р.н., який тренують Владислав Зозовський, В’ячеслав Тимченко і Олександр Пономар здобув титул чемпіонів України. З минулої осені цю команду, крім хлопців, які вже займалися в школі «Сокола», поповнили вимушено переселені з рідного міста хлопці з Краматорська на чолі з тренером Пономарем. Не дивно, що в цій віковій категорії «Сокіл» у чемпіонаті України був представлений двома командами.

Соколята 2011-2012 років народження під керівництвом Михайла Фадєєва і Сергія Жарського здобули в чемпіонаті України бронзу.

Дуже велику колекцію трофеїв впродовж сезону зібрав згадуваний уже «Сокіл» 2013 року народження, який готує Денис Вовк. Найпочеснішу перемогу команда здобула в підсумковому турнірі в Богуславі. За Весняний кубок там сперечалося 16 команд. Виграти в такій конкуренції особливо почесно.

Соколята 2014 року народження продемонстрували свій потенціал, ставши на тому ж Весняному кубку в суперництві з командами, більшість яких були вкомплектовані на рік старшими хокеїстами, другими слідом за одноклубниками.

Вихованці «Сокола» 2015-2017 років народження роблять у хокеї свої перші кроки. «Ігри Соколів» показали, що ці діти мають гарно поставлену як для свого віку техніку, тренуються й грають з азартом.

Окрім тренера Костянтина Сімчука, вшанувати юних соколят прийшли ще двоє представників чемпіонської команди – оборонці Іван Сисак та Артем Бондарєв. Привітати нашу школу відразу після заняття з військової підготовки приїхала також керівник Департаменту молоді і спорту Київської міської військової адміністрації Юлія Хан.

«Коли я бачу вас, любі соколята, завжди надихаюся і черпаю натхнення. Нових перемог вам!», – сказала пані Юлія у вітальному слові.