«Київ» — «Сокіл». Анонс матчу

Третє в сезоні протистояння між «Соколом» та «Києвом» матиме для нашої команди особливе значення. «Сокіл» вийде на лід з чітким бажанням реабілітуватися за дошкульну поразку від основного конкурента в Кременчуку. При цьому «Київ» з кожним наступним матчем стає міцнішим і бойовитішим. Достатньо порівняти попередніх два протистояння між нинішніми суперниками. В першому «Сокіл» переміг 7:0 практично без опору, а в через добу підопічні Дмитра Підгурського проявили бійцівські риси. Нехай матч і завершився перемогою «Сокола» 6:2, легко нашій команді не було.

«Київ» — «Сокіл»

 3 листопада, четвер. Початок — 18:00
Київ. Палац спорту
Трансляція – телеканал «Спорт 2» і Youtubе-канал ФХУ

Історія протистоянь

2 матчі, 2 перемоги «Сокола», різниця шайб 2 – 13

Бомбардири:

«Київ»: Віталій Швачка – 1, Георгій Кіча – 1

«Сокіл»: Володимир Чердак – 4, Дмитро Німенко – 2, Сергій Бабинець – 1, Роман Благий – 1, Валентин Алексюк – 1, Володимир Алексюк – 1, Гавриїл Сімчук – 1, Вадим Мазур – 1, Євген Говорушко – 1

За «Київ» у нинішньому матчі може дебютувати воротар Андрій Безхлібний, 33-річний вихованець «Сокола», який у 2011 році був чемпіоном України в складі «Донбасу». Попередніх вісім поєдинків у воротах «Києва», який замикає таблицю лише з одним очком в активі, відіграв Владислав Вязовов.

Найкращі бомбардири «Києва» в сезоні-2022/2023

5 (2+3) – Кирило Бондаренко
3 (1+2) – Владислав Куцевич
2 (2+0) – Віталій Швачка
2 (1+1) – Сергій Попович
2 (1+1) – Ігор Люлюк

«Сокіл» з 18-ма очками в активі посідає в таблиці третє місце. Наша команда відстає на три пункти від «Кременчука» і херсонського «Дніпра».

«Сокіл» у нинішньому матчі не може розраховувати на оборонця Олександра Вороніна (втратив півзуба у матчі проти «Кременчука») і нападника Гавриїла Сімчука (спина). Зате повернуться на лід, вилікувавшись, форварди Ігор Слюсар, Василь-Юрій Качан та Дмитро Утукін.

21-річний оборонець Іван Сисак сьогодні проведе 100-й матч у складі «Сокола». Іван знаходиться в лавах нашої команди з часу відродження клубу в серпні 2020-го. Наразі Іван провів за нашу команду 93 матчі в чемпіонаті України, по три поєдинки в Континентальному кубку і Кубку України. Сисак з «Соколом» – чемпіон і володар Кубка України 2022 року, срібний призер чемпіонату-2020/2021. У 99 матчах за «Сокіл» Іван закинув 4 шайби і віддав 15 передач.

Наступний гол Сергія Бабинця виведе його в одноосібні лідери чемпіонатів України за кількістю закинутих шайб. Наразі Сергій ділить першість з Микитою Буценком. В обох – по 192 шайби. Також Бабинцеві залишилося лише три очки, щоб наздогнати того ж Буценка в історичному списку бомбардирів чемпіонатів України за системою «гол + пас».

Найкращі бомбардири «Сокола» в сезоні-2022/202312 (6+6) – Володимир Чердак
12 (4+8) – Сергій Бабинець
10 (3+7) – Роман Благий
8 (5+3) – Вадим Мазур
8 (3+5) – Дмитро Німенко