«Легіон» Калуш – «Сокіл» Київ. Анонс матчу

«Легіон» – «Сокіл»

28 листопада, понеділок. Початок — 18:00
Калуш. Льодова арена імені Степана Бандери
Трансляція – телеканал «Спорт 1» і Youtubе-канал ФХУ – https://www.youtube.com/watch?v=mALwOkrRyF4

Баланс очних зустрічей

2 матчі, 2 перемоги «Сокола», різниця шайб 2 – 10

Бомбардири

«Легіон»: Руслан Ромащенко – 1, Віктор Захаров – 1

«Сокіл»: Гавриїл Сімчук – 2, Василь-Юрій Качан – 2, Володимир Чердак – 1, Валентин Алексюк – 1, Олексій Янішевський – 1, Євген Говорушко – 1, Сергій Бабинець – 1, Вадим Мазур – 1

«Сокіл» наразі ділить першу-другу сходинки з херсонським «Дніпром». Обидві команди мають по 27 очок, правда, «щуки» зіграли на один матч менше. Завтра команди зустрінуться між собою. Але перед цим «Сокіл» матиме змогу вийти в одноосібні лідери в поєдинку з «Легіоном». Гра обіцяє бути непростою бодай з огляду на те, що з самого світанку наша команда вирушила в дорогу і прибуде до Калуша за лічені години до початку матчу. Часу на відновлення не буде.

«Легіон» з 11-ма очками посідає четверте місце в таблиці, хоча виходячи з комплектації колективу з Калуша виглядає, що здатен він на значно більше. Власне, це продемонстрував недавній матч «Легіона» проти «Кременчука», в якому підопічні Альберта Шафікова і Сергія Вітера сенсаційно здолали одного з фаворитів сезону 4:3 (за підсумками серії буллітів).

Оборонець «Легіона» Павло Таран є лідером чемпіонату України за кількістю штрафних хвилин. Таких у Павла 63.

Найкращі бомбардири «Легіона» в чемпіонаті-2022/2023

18 (7+11) – Руслан Ромащенко
13 (5+8) – Владислав Луговий
10 (3+7) – Віктор Захаров
7 (4+3) – Андрій Кривоножкін
6 (2+4) – Павло Таран

У «Сокола» останнім часом розігрався нападник Василь-Юрій Качан. У двох попередніх поєдинках проти «Легіона» і «Києва» він зробив по дублю. Крім того, в матчі з калушцями Качан запам’ятався ще й ефектним силовим прийомом проти набагато кремезнішого капітана суперників Віктора Захарова.

Сергій Бабинець у нинішньому матчі відпочиватиме від рекордів. Але підґрунтя до наступних історичних звершень він створити може. Наразі в Сергія 196 закинутих шайб за всі часи виступів у чемпіонатах України. До ювілейних 200 залишилося зовсім небагато.

Найкращі бомбардири «Сокола» в чемпіонаті-2022/2023

21 (8+13) – Сергій Бабинець
19 (8+11)
– Володимир Чердак
14 (4+10) – Роман Благий
13 (6+7)
– Вадим Мазур
11 (7+4) – Василь-Юрій Качан