Ми – чемпіони!

Київський «Сокіл» у другому овертаймі вирвав перемогу над «Кремнчуком» і став чемпіоном України!

«Кременчук» – «Сокіл» – 0:1 2ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Бабинець (Чердак), 96:18

«Кременчук»: Кучер; Ігнатенко – Кругляков, Лялька – Кривошапкін – Сеник; Максименко – Варава, Тимченко – Середницький – Брага; Глухов – Ісаєнко, Андрющенко – Федоров – Абаджян; Материкін, Т. Савицький – Гніденко – Кривенко. Тренер – Олександр Савицький; асистент – Дмитро Сумець

«Сокіл»: Дьяченко; Євсейчик – Бондарєв, Благий – Куцевич – Янішевський; Сисак – Толстушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Полоницький – Горлушко, Говорушко – Качан – Слюсар; Гайдук, Вал. Алексюк, Костромітін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистенти – Артем Бондарєв, В’ячеслав Тимченко

31 березня. Кременчук. Арена «Айсберг»

Жорсткий, щільний хокей з перших миттєвостей гри, в якому не мала відвертої переваги жодна з команд, спостерігався зі стартових секунд зустрічі. У господарів помітно виділявся Віталій Лялька, який постійно брав гру на себе і намагався вести команду за собою. Проте гравці «Сокола» до цього були готовими і вільного простору капітанові суперників не давали. Віталій свій шанс отримав наприкінці першого періоду, коли спершу загубив шайбу у власній зоні Артем Євсейчик, а потім не зумів її вибити Богдан Дьяченко. Проте Лялька з гострого кута по порожніх воротах не влучив. Як і втратив свою нагоду трохи згодом, скориставшись помилкою Олександра Горлушка, Євген Абаджян.

У «Сокола» на початку другого періоду непогану нагоду відкрити рахунок мав Олексій Янішевський. Він двічі намагався переграти Кирила Кучера з п’ятака, але воротар шансів суперникові в ближньому бою не дав. «Кременчук» на це відповів першими в матчі і дуже якісними двома хвилинами більшості. Треба віддати належне Дьяченкові і оборонцям киян, які піймали на себе не одну шайбу і відзначитися суперникові не дали.

Два наступних періоди вийшли вельми напруженими. «Сокіл» одного разу мав подвійну чисельну перевагу, на заключній секунді другого періоду Чердак навіть закинув шайбу, але судді її не зарахували, бо начебто вийшов час періоду. Хоча при ретельному перегляді й видно, що три секунди, які залишалися до сирени, ще не минули.

За вісім хвилин до завершення гри після вилучення Єгора Глухова чотири хвилини поспіль грав у більшості, але ледь не пропустив, коли Гліб Кривошапкін заробив булліт, який взявся виконувати, але не використав шанс Богдан Середницький. Основний час гри завершився для нас двома поспіль вилученнями, грою 3х5 протягом 12-ти секунд і необдуманим порушенням Середницького в нейтральній зоні. Котре трохи полегшило «Соколу» життя.

А потім було 36 хвилин божевільного триллера. Де обидві команди грали дуже обережно, боялися помилитися, але при цьому «Сокіл» за рахунок вищої індивідуальної майстерності й досвіду володів перевагою. Та реалізувати своїх шансів довгий час не вдавалося. Аж до 17-ї хвилини другого овертайму. Саме тоді, коли диктор повідомляв про те, що з настанням комендантської години гра буде дограна завтра о 13:00, Володимир Чердак віддав передачу на Сергія Бабинця і той пробив влучно!

Ми – чемпіони! Бабинець – найкорисніший гравець плей-оф!