Непробивна стіна. «Сокіл» вирівняв рахунок у серії з «Кременчуком»

«Сокіл» зрівняв рахунок у фінальній серії з «Кременчуком». Наша команда здобула мінімальну перемогу на характері.

«Кременчук» – «Сокіл» – 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Шайба: 0:1 – Янішевський (Полоницький), 43:13

«Кременчук»: Кучер; Матвієнко – Ісаєнко, Лялька – Гніденко – Абаджян; Ігнатенко – Кругляков, Тимченко – Середницький – Брага; Максименко – Варава, Андрющенко – Федоров – Сеник; Материкін, Т. Савицький – Кривенко – Геворкян. Тренер – Олександр Савицький; асистент – Дмитро Сумець

«Сокіл»: Дьяченко; Євсейчик – Бондарєв, Благий – Куцевич – Янішевський; Сисак – Толстушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Полоницький – Горлушко, Говорушко – Качан – Слюсар; Гайдук, Жеребко – Вал. Алексюк – Костромітін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистенти – Артем Бондарєв, В’ячеслав Тимченко

Рахунок у серії – 1:1

24 березня. Кременчук. Арена «Айсберг»

Поєднання ланок «Сокола» в порівнянні з грою, яка відбулася за добу до того, не зазнало змін. Може, так само було б і з «Кременчуком», проте Олександр Савицький перестановки в складі зробив вимушено. Це пов’язано з дискваліфікацією центрфорварда першої ланки Гліба Кривошапкіна. Замість нього в тріо до капітана команди Віталія Ляльки наставник наших суперників відрядив наддосвідченого Артема Гніденка і молодого Євгена Абаджяна, які діяли вчора в третій ланці.

Старт поєдинку виявився подібним до того, який був у першій грі. Господарі влаштували на ворота Богдана Дьяченка шквальний тиск і мали нагоди відкрити рахунок, проте з кидком Дмитра Ігнатенка впорався голкіпер «Сокола», а Віталій Лялька пробив невлучно. Трохи полегшити життя «Соколу» начебто мало вилучення Гліба Варави. Однак у меншості «Кременчук» провів два дуже гострих випади. «Соколу» десь пощастило, що Ілля Сеник та Гніденко втратили свої шанси забити.

Найрезонансніший епізод стартової 20-хвилинки трапився в її кінцівці, коли Олександр Горлушко жорстко зустрів Михайла Геворкяна. Зіткнення завершилося для оборонця «Сокола» двома хвилинами штрафу, а для нападника суперників – невдалим падінням, яке призвело до перелому руки. Вочевидь сезон для Геворкяна, який закинув одну з шайб у першому матчі фіналу, вже завершений.

Повноцінно вирівняти гру «Соколу» вдалося ближче до середини матчу. До того наша команда встояла найперше завдяки надійності Дьяченка. Польові гравці воротареві всіляко допомагали.

В підсумку гра отримала позиційний характер. Обидві команди діяли обережно, найперше турбуючись про безпеку власних воріт. Силової боротьби при цьому було дуже багато.

Врешті, доля цієї майже шахової партії вирішилася на 44-й хвилині, коли Олексій Янішевський, змістившись справа в центр, обійшов кількох суперників і влучно пробив. Часу до завершення зустрічі залишалося багато, але наша команда вміло «засушила» гру і довела справу до перемоги. Більше того, за вісім хвилин до завершення зустрічі «Сокіл» міг відзначитися вдруге. Янішевський обікрав суперників і заробив булліт, але Артем Бондарєв переграти Кирила Кучера не зумів.

Тепер серія переїжджає до Києва. Третій поєдинок на льоду Палацу спорту команди почнуть у понеділок, 27 березня, о 18:00.