Програємо «Дніпру» по буллітах у матчі, який переривався на дві години

«Сокіл» програв «Дніпру» в серії післяматчевих буллітів. Видатна буллітна серія Богдана Дьяченка, яка тривала п’ять матчів і 28 кидків, перервалася на 29-й спробі.

«Дніпро» (Херсон) – «Сокіл» (Київ) – 3:2 Б (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Бондарєв (Толстушко, Жеребко), 02:38. 1:1 – Сидоренко (Крикля, – більш.), 24:00. 1:2 – Бородай, 46:35. 2:2 – Сидоренко (Варава, – більш.), 48:20. 3:2 – Стецюра (переможний булліт)

«Дніпро»: Сулютін; Р. Бойко – Ратушний, Сидоренко – Крикля – Стецюра; Стоцький – Бортніков, Лєсніков – Варава – Кобильник; Портний – Абдуллаєв, Мосюк – Пойманов – Щербак; Яценко – Цюра – Курах; А. Олійник. Тренер – Олександр Бобкін

«Сокіл»: Дьяченко; Філімонов – Толстушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Вол. Алексюк – Янішевський, Качан – Захаров – Бородай; Полоницький – Горлушко, Слюсар – Собченко – Разумов; Жеребко – Бондарєв – Говорушко; Римар, Костромітін. Тренер – Олег Шафаренко

26 грудня. Одеса. Палац спорту

На цей матч суперники вийшли без низки визначальних гравців, які лікуються або ще не відновилися після травм. Так, у складі «Дніпра» були відсутніми провідний воротар Едуард Захарченко і оборонець Валентин Алексюк, у складі «Сокола» – голкіпер Олег Петров, нападники Роман Благий і Руслан Ромащенко.

«Сокіл» гарно розпочав гру і швидко повів у рахунку після того, як Артем Бондарєв добив у ворота шайбу. Відбиту Максимом Сулютіним після кидка Максима Жеребка. Під диктовку гостей гра тривала й у наступних 10 хвилин. Аж до тієї миті, поки через активність руских воєнних свиней над Україною не пролунала повітряна тривога. Тривала вона понад півтори години і завершилася близько 21:00, тобто акурат у той час, коли, за домовленістю команд, гра переносилася б наступний день.

Після поновлення гри команди витратили заключних сім хвилин першого періоду на притирку. Другий період почався без великої перерви. «Дніпро» зміг відігратися, отримавши чисельну перевагу. Зв’язка Крикля – Сидоренко спрацювала бездоганно і вирівняла результат.

Якщо б не цей епізод, то суто за грою «Сокіл» домінував і впродовж другого періоду. Однак гостроти діям наших хокеїстів бракувало. Зокрема й у тому відрізку, коли вони понад 70 секунд грали в подвійній більшості.

Ще один резонансний епізод трапився наприкінці другого періоду, коли Артем Бондарєв жорстким силовим прийомом вивів з ладу Іллю Криклю. Юний центрфорвард «Дніпра» зміг покинути лід лише з допомогою партнерів за командою, а тренерський штаб херсонців почав апелювати до суддів, вимагаючи вилучення досвідченого нападника «Сокола». Втім, замість того «щуки» були покарані двома хвилина штрафу. Яким, щоправда, наші хокеїсти скористатися не змогли.

Гол, який вдруге вивів гостей уперед, трохи згодом Денис Бородай провів у рівних складах, причому зробив це ефектно, об’їхавши ворота і відправивши шайбу між щитків Сулютіна. Суперник відповів на це взяття воріт своїм знову в більшості. І знову зусиллями Сидоренка, котрий зумів у «ближньому бою» спрямувати шайбу в сітку з-за воріт від щитка Дьяченка.

В кінцівці зустрічі «окіл» був ближчим до перемоги. Але ідеальну нагоду відзначитися втратив Василь-Юрій Качан, не зумів переграти Сулютіна, блискавично виїхавши з-за воріт, Максим Разумов.

У підсумку долю зустрічі вирішила серія буллітів. Хокеїстам «Дніпра» вдалося майже неможливе – зупинити фантастичну непробивну серію в післяматчевих буллітах у виконанні Богдана Дьяченка. До того Богдан виграв п’ять серій поспіль, не пропустивши жодного х 28-ми кидків. В Одесі ж кіпера киян у першій же спробі переграв Микита Сидоренко. А переможний булліт на рахунку партнера Микити за ланкою Сергія Стецюри. Поряд з нападниками героєм серії став воротар «Дніпра» Максим Сулютін, котрий пропустив лише один із п’яти кидків (від Сергія Бабинця).