Програємо «Дніпру» в найяскравішому матчі від старту сезону

«Сокіл» зазнав драматичної поразки в Одесі у рамках дев’ятого туру Favbet ліги. Переможну шайбу нападник «щук» Ілля Крикля після сольного індивідуального проходу закинув за 48 секунд до завершення основного часу гри.

«Дніпро» (Херсон) – «Сокіл» (Київ) – 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Шайби: 1:0 – Щербак (Лєсніков), 13:30. 2:0 – Сидоренко (Стецюра, – менш.), 25:27. 2:1 – Бабинець (Чердак, Ромащенко), 34:46. 2:2 – Захаров (Качан, – менш.), 41:53. 3:2 – Крикля (Стоцький, Сидоренко), 59:12

«Дніпро»: Захарченко; Стоцький – Ратушний, Сидоренко – Крикля – Стецюра; Лєсніков – Бортніков, Кобильник – Ревука – Щербак; Портний – Р. Бойко, Д. Попережай – Пойманов – Паламарчук; Яценко – А. Олійник, Мосюк – Цюра – Курах. Тренер – Олександр Бобкін

«Сокіл»: Петров; Філімонов – Толстушко, Чердак – В. Мазур – Бабинець; Горлушко – Полоницький, Благий – Захаров – Ромащенко; Євсейчик – Вол. Алексюк, Качан – Янішевський – Бородай; Говорушко – Собченко – Жеребко, Гайдук, Костромітін. Тренер – Олег Шафаренко

Кидки: 25 (7 + 6 + 12) – 28 (4 + 13 + 11)
Штраф: 31 (8 + 9 + 14) – 10 (2 + 4 + 4)

3 листопада. Одеса. Палац спорту

Гравці «Сокола» невдало увійшли в гру. Особливо це проявилося, коли гості впродовж двох хвилин грали в більшості і не просто не змогли загострити гру, а й дозволили суперникам тримати себе на безпечній від воріт відстані. Логічним підсумком поганого старту став гол у ворота Олега Петрова. То Ілля Щербак вдало підкоригував шайбу в сітку після кидка від синьої лінії у виконанні Микити Лєснікова.

Пропустивши, хокеїсти «Сокола» зібралися і, в принципі, мали всі шанси вирівняти становище ще до перерви. Особливо в ту мить, коли протягом двох хвилин наші хокеїсти грали в форматі 5х3. Ідеальні шанси забити втратили Віктор Захаров, Василь-Юрій Качан і Денис Бородай. Дуже надійно у цьому відрізку відіграв голкіпер суперників Едуард Захарченко.

Штовхнувши головою в борт на початку другого періоду Євгена Говорушка, в зовсім скрутне становище херсонців поставив Лєсніков. Він заробив великий штраф. Проте не було б щастя. Для «Дніпра». «Сокіл» провів цю більшість жахливо, не просто нічого не створивши впродовж п’яти хвилин поруч із ворітьми Захарченка, а пропустивши. То Сергій Стецюра і Микита Сидоренко, перехопивши шайбу на червоній лінії, майстерно розіграли вихід «два в нуль». Більше того,  впродовж цієї п’ятихвилинки на побачення з Петровим вивалювався ще й Дмитро Попережай, але він вразити воріт не зумів.

Зрозуміло, що такий перебіг подій зачепив гравців «Сокола» за живе. Особливо – Сергія Бабинця. Коли Сергій, попрацювавши на п’ятаку, «з м’ясом» заштовхав у ворота Захарченка першу шайбу, він не радів. Боротьба була попереду. Тим паче, що з реалізацією більшості в нашої команди надалі були проблеми. Не використавши чергових дві хвилини в форматі 5х4, гості вже після сирени на заключну перерву опинилися в меншості. Сталося це після того, як Всеволод Толстушко в неігровій ситуації штовхнув на борт Артема Портного. Причина такого вчинку невідома, але факт залишається фактом: «Сокіл» з перших секунд заключної третини гри змушений був грати в меншості.

Та, як і у випадку з суперниками, не було б щастя. Качан на власній половині перехопив передачу Попережая і кинув у прорив Захарова, а Віктор за рахунок габаритів і якісного катання залишив суперників далеко за спиною і спрямував шайбу між щитків Захарченку. Тривалий нефарт, який супроводжував Захарова в ті миті, коли він мав гольові моменти, здається, нарешті позаду – 2:2.

Втрата переваги на якийсь час вивела хокеїстів і тренерський штаб «Дніпра» з рівноваги. Надмірна емоційність Олександра Бобкіна і Сидоренка коштувала господарям двох поспіль вилучень. Херсонці мають дякувати голкіперові Захарченку, що в ці миті він залишив ворота недоторканими. Кураж Едуарда в підсумку став вирішальним фактором у перемозі суперників. Воротар «щук» феєрив настільки, що повернув на свій бік навіть Фортуну. Бо інакше як сприймати ситуацію, коли за три хвилини до сирени двоє наших хокеїстів, знаходячись перед майже порожніми воротами, не змогли проштовхнути шайбу в сітку?

Зрештою, закидав не Захарченко, а найкращий бомбардир чемпіонату Ілля Крикля, який очолював список найрезультативніших гравців Favbet ліги з голом і 19-ма асистами, а цього разу, за 48 секунд до завершення основного часу втік з центру майданчика від Філімонова і Толстушка, обіграв Петрова і спрямував шайбу в кут. Хоч час ще був, але суперники на емоціях не дозволили «Соколу» вивести шайбу з власної зони і спробувати замінити голкіпера польовим гравцем.

3:2 – треба визнати, що суперники заслужили на цю перемогу.