П’ять з шести. Перемагаємо «Кепіталз» вп’яте в сезоні

«Сокіл» уже в статусі переможця регулярного чемпіонату переміг «Кепіталз» у заключному матчі стартової частини сезону. Через чотири дні команди зіграють перший матч півфінальної серії плей-оф. А долю цього матчу вирішила шайба в меншості, яку організували Денис Бородай і Володимир Чердак.

«Київ Кепіталз» – «Сокіл» (Київ) – 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Черненко (Берднікс, – більш.), 02:38. 1:1 – Захаров (Бабинець, Благий, – більш.), 06:55. 1:2 – Бородай (Слюсар, Разумов), 29:19. 2:2 – Кривоножкін (Берднікс, Таран), 39:19. 2:3 – Чердак (Бородай, – менш.), 53:18

«Київ Кепіталз»: Бабік; Рябенко – Моксунен, Куцевич – Черненко – Панченко; Сірченко – Берднікс, Кривоножкін – Секірко – М. Олійник; Таран – Бабчук, Тищенко – Дворник – Луговий; Безуглий – Древаль – Койда; Плесовських. Тренер – Вадим Шахрайчук

«Сокіл»: Петров; Філімонов – Толстушко, Чердак – Ромащенко – Разумов; Бондарєв – Полоницький, Благий – Захаров – Бабинець; Вол. Алексюк – Дворецький, Слюсар – Качан – Бородай; Римар – Гайдук, Жеребко – Собченко – Говорушко. Тренер – Олег Шафаренко

25 лютого. Київ. Палац спорту. 1500 глядачів

Гравці обох команд не приховували, що цей матч гратимуть з розумінням, що попереду півфінальна серія плей-оф. Власне, тренер «Сокола» це дав зрозуміти вибором стартового складу, давши перепочити одному з лідерів команди Вадимові Мазуру, а також оборонцеві Олексієві Янішевському. Його на позиції центрфорварда першої ланки замінив Руслан Ромащенко. Інші гравці були в обоймі. Зокрема й частина тих, хто добу тому виступав у Кубку пам’яті хокеїстів, загиблих під час війни з москалями.

Обережний старт цієї зустрічі розбавило перше вилучення в складі «Сокола», а надто – його реалізація гравцями «Кепіталз». Сергій Черненко відкрив рахунок і наша команда знову, як і в недавньому матчі проти «Кременчука», швидко опинилася в ролі наздоганяючої. Правда, поступалися в рахунку наші хокеїсти недовго. Вартувало отримати дві штрафних хвилини супернику, як реалізацією більшості вже відповіли підопічні Шафаренка.

До першої перерви в більшості наші хокеїсти грали ще двічі. Але цього разу розіграти зайвого не вдалося. Вдруге вийти вперед «Соколу» вдалося в середині матчу, коли на п’ятаку ліпше за інших розібрався Денис Бородай. «Кепіталз» відповіли голом Андрія Кривоножкіна в кінці другого періоду.

Врешті, доля зустрічі вирішилася в середі третього періоду, в той час, коли Василь-Юрій Качан відбував двохвилинний штраф. Витримавши штурм на власні ворота, «Сокіл» наприкінці цієї двохвилинки створив два моменти поспіль. Першого разу вихід один в нуль Віктор Захаров не реалізував, а друга помилка виявилася для «Кепіталз» фатальною. Денис Бородай вийшов на ворота справа, сам забити не зміг, але Володимир Чердак зіграв на добиванні і відправив шайбу в сітку.

«Сокіл» переміг «Кепіталз» вп’яте у шести матчах регулярного сезону. Але головна боротьба попереду. Починаючи з 1 березня команди гратимуть між собою півфінальну серію плей-оф.