«Сокіл» — «Дніпро». Анонс матчу

«Сокіл» повертається у національний чемпіонат після невдалого виїзду на матчі Континентального кубка до сербської столиці Белграду. Наша команда посіла в групі третє місце, яке вочевидь змусить спуститися з небес на грішну землю. Тепер зосереджуємося на матчах внутрішнього календаря і крізь них будемо вдосконалюватися і ставати кращими. Перший пост’єврокубковий суперник – вкрай важкий. Херсонський «Дніпро» був для «Сокола» незручним суперником у попередніх сезонах і залишився таким на старті нового.

«Сокіл» Київ — «Дніпро» Херсон

18 жовтня, середа. Початок — 18:00

Київ. Палац спорту

Трансляція: «Спорт 1» / «Спорт 3» і Youtubе-канал ФХУ

Очні зустрічі

25 матчів, 20 перемог «Сокола» (16 — в основний час) – 5 перемог «Дніпра» (4 — в основний час), різниця шайб 107 — 53

Бомбардири

«Сокіл»: Антон Рубан — 12, Алєксандр Павленко — 10, Андрій Міхнов — 8, Роман Благий – 6, Вадим Мазур – 6, Сергій Бабинець – 6, Данило Коржилецький — 4, Андрєй Смирнов – 4, Олексій Янішевський – 4, Ярослав Панченко — 3, Денис Гончаренко — 3, Віктор Андрущенко – 3, Антон Єлисеєнко – 3, Єгор Мажуга – 3, Артем Бондарєв – 3, Володимир Чердак – 3, Богдан Ступак — 2, Фелікс Морозов — 2, Ігор Слюсар – 2, Дмитро Німенко — 1, Алєксєй Платонов — 1, Олексій Сиротенко — 1, Умед Гільманов — 1, Ілля Олендренко — 1, Владислав Сушков — 1, Антон Васильєв — 1, Андрєй Алексєєв – 1 , Міхаіл Рибалко – 1, Єгор Кузьменко – 1, Михайло Сімчук – 1, Валентин Алексюк – 1, Володимир Алексюк – 1, Олександр Горлушко – 1, Василь-Юрій Качан – 1, Іван Сисак – 1, Владислав Куцевич – 1, Руслан Ромащенко – 1, Денис Бородай – 1

«Дніпро»: Платон Попов – 7, Віталій Кірющенков — 4, Алєксєй Зайцев — 3, Сергій Стецюра – 3, Олександр Койда – 3, Данило Тищенко – 3, Антон Крисанов — 2, Кирило Бондаренко – 2, Микола Дворник – 2, Артем Целогородцев – 2, Ілля Щербак – 2, Денис Бородай – 2, Микита Сидоренко – 2, Сєрґєй Дорофеєв — 1, Святослав Тимченко — 1, Олексій Болотін — 1, Євгеній Гасников — 1, Богдан Панасенко — 1, Микита Кардашов — 1, Булат Хамматов — 1, Алєксєй Сєргєєв – 1, Артем Севанькаєв – 1, Микита Лєсніков – 1, Євген Ратушний – 1, Артем Гребеник – 1, Дмитро Кобильник – 1, Анатолій Ревука – 1, Михайло Цюра – 1

«Дніпро» – своєрідний феномен нашого хокею. Після втрати цілої групи провідних хокеїстів, зокрема Дениса Бородая, який перейшов у «Сокіл», від команди не очікували тієї боєздатності, якою вона славилася в попередньому чемпіонаті. Але з першого офіційного поєдинку сезону-2023/2024 херсонці присоромили скептиків. Вони ледь не перемогли «Сокіл» у матчі Кубка України, а потім розпочали з яскравої перемоги 3:1 над «Київ Кепіталз» регулярний чемпіонат. Невипадковість такого результату показали два матчі проти «Кременчука». У виїзному «щуки» вели в рахунку 2:0, закинули ще дві шайби, яких не зарахували судді, але не втримали переваги в заключному періоді і поступилися 2:5. Натомість в Одесі минулої неділі «Дніпро» виявився стійкішим і виграв 4:3.

Провідними в «Дніпра» є дві перших ланки: Ратушний – Стоцький, Сидоренко – Крикля – Стецюра і Лєсніков – Валентин Алексюк, Мосюк – Кобильник – Щербак. Зрештою, в тому й принада команд, які очолює Олександр Бобкін, що в них рівноцінно небезпечними є всі чотири п’ятірки.

Найкращі бомбардири «Дніпра» в чемпіонаті-2023/2024

9 (1+8) – Ілля Крикля
8 (3+5) – Микита Сидоренко
6 (2+4) – Сергій Стецюра
5 (2+3) – Євген Ратушний
5 (0+5) – Микита Лєсніков
4 (3+1) – Сергій Пойманов
4 (3+1) – Валентин Алексюк
4 (0+4) – Дмитро Масюк

«Сокіл» виграв усі чотири матчі поточного регулярного чемпіонату і наразі очолює таблицю. Однак повернення у національну першість зараз буде особливо важкою як з моральної, так і з фізичної точок зору. Невдача у Белграді стала ударом по амбіціях. А насичений календар – чотири матчі протягом тижня і 3000 кілометрів дороги в сербську столицю і назад із неї до Києва – забрали багато сил.

Враховуючи, що «Дніпро» сповідує силовий хокей і намагається грати у високому темпі, сьогодні на нас очікує дуже важке випробовування. Не легше, ніж те, яке мали в стартовому офіційному матчі сезону в рамках Кубка України, коли херсонці вели на початку третього періоду 3:1, закинули ще одну шайбу, яку не зарахували судді, але не втримали переваги і поступилися за підсумками буллітної серії 2:4. Героями того матчу стали нападник Сергій Бабинець, який забив сам і двічі асистував партнерам, а також воротар Богдан Дьяченко, котрий з’явився на льоду за рахунку 1:3 і не пропустив ні з гри, ні жодного з семи кидків у післяматчевій серії.

Найкращі бомбардири «Сокола» у сезоні-2023/2024

9 (3+6) – Сергій Бабинець
8 (6+2) – Денис Бородай
8 (6+2) – Володимир Чердак
6 (1+5) – Роман Благий
6 (1+5) – Максим Разумов
5 (1+4) – Ігор Слюсар
4 (3+1) – Руслан Ромащенко
4 (0+4) – Микита Полоницький