«Сокіл» гасить сербську «Звезду» на старті Континентального кубка

«Сокіл» стартує в другому раунді Континентального кубка з перемоги над господарями. Попри відчутну перевагу за грою, спокійною цю звитягу не назвеш. Зрештою, важливо, що перші три очки в кишені. Героями зустрічі стали Олексій Янішевський, який записав до активу три асисти, автор дублю Руслан Ромащенко і капітан Роман Благий, який зробив два асисти. Максим Разумов закинув ювілейну, 400-ту шайбу «Сокола» в єврокубках.

«Црвена Звезда» (Белград, Сербія) – «Сокіл» (Київ, Україна) – 2:4 (1:0, 0:3, 1:1)

Шайби: 1:0 – Подунавац (Спаньєвіч, Новаковіч, – більш), 14:49. 1:1 – Разумов (Благий, Вол. Алексюк, – більш.), 28:03. 1:2 – Ромащенко (Бородай, Янішевський), 30:20. 1:3 – Захаров (Бородай, Янішевський), 33:20. 1:4 – Ромащенко (Благий, Янішевський, – більш.), 41:18. 2:4 – Драґовіч (Рачіч, Пчалін), 52:36

«Црвена Звезда»: Ранковіч; Новаковіч – Подунавац, Спаньєвіч – Драґовіч – Лестаріч; Младеновіч – Дєґтєрьов, Мітровіч – Ґвозденовіч – Рачіч; Сініцин – Джінджіч, Цвік – Щєнков – Кравлянац; Пчалін – Стояновіч, Дініч – Младеновіч – Відовіч. Тренер – Іґор Косовіч

«Сокіл»: Петров; Філімонов – Толстушко, Благий – Захаров – Разумов; Полоницький – Горлушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Євсейчик – Вол. Алексюк, Слюсар – Ромащенко – Бородай; Говорушко – Качан – Янішевський; Гайдук, Жеребко. Тренер – Олег Шафаренко

Кидки: 19 (8 + 2 + 9) – 26 (5 + 12 + 9)
Штраф: 4 (2 + 2 + 0) – 12 (6 + 0 + 6)

13 жовтня. Белград. Льодовий палац «Піонір». 236 глядачів

«Сокіл» володів відчутною ігровою перевагою з перших хвилин гри і впродовж усього матчу. Проте, затиснувши суперника на його половині в першій третині зустрічі, наші хокеїсти мало загрожували воротам Арсеньє Ранковіча. Вочевидь грати в атаці чіткіше заважала певна нервозність. Яка також призводила до вилучень. Після одного з таких суперники повели в рахунку і завдяки цьому виграли перший період. Олег Петров пропустив свою першу офіційну шайбу в джерсі «Сокола».

Зрештою, вічно так тривати не було. У першій перерві Олег Шафаренко вніс у гру певні корективи і починаючи з другої 20-хвилинки «Сокіл» грав в атаці значно чіткіше. З реалізацією, правда, були проблеми – гарні шанси не використали Всеволод Толстушко і Денис Бородай. Але врешті, отримавши право грати в більшості, «Сокіл» вирівняв становище: то Роман Благий пробив здалеку, а Максим Разумов підкоригував політ шайби у сітку, ставши тим самим автором ювілейного, 400 голу «Сокола» в єврокубках.

Після того наша команда заграла розкутіши і дуже швидко зусиллями Руслана Ромащенка вийшла вперед. Невдовзі Віктор Захаров збільшив перевагу, а потім мав змогу ще й забити вчетверте, однак у цій ситуації «Црвену Звезду» врятував воротар. Остаточно ж деморалізував господарів гол Ромащенка на початку третього періоду, який, отримавши передачу від Благого, вміло розібрався з Ранковічем на п’ятаку. Після того господарі намагалися щось змінити, але лише скоротили розрив. Відчувалося, що в кінцівці матчу наша команда трохи підсіла фізично. Звісно, важка дорогаминути безслідно не могла. Але добре те, що добре закінчується.

Тож, перемога. Як і очікувалося, після першого ігрового дня на вершину таблиці піднялися «Ференцварош», який переміг «Каунас» 5:0 і «Сокіл».

Завтра, 14 жовтня, починаючи з 17:00 «Сокіл» зустрічатиметься з «Каунасом».