«Сокіл» — «Кременчук». Анонс матчу

З одного боку, то буде поєдинок лідерів українського хокею, команд, які набрали по 60 очок і знаходяться на вершині таблиці. Інша річ, що до завершення регулярного чемпіонату «Соколу» залишилося зіграти три, а «Кременчуку» п’ять матчів. Відповідно аби прийти до проміжного фінішу на вершині, нашій команді треба виграти всі три заключні зустрічі, дві з яких – з «Кременчуком». І розраховувати на очкові втрати «Дніпра», який наразі третій з 58-ма очками, але який теж має дві гри в запасі.

Зрештою, нинішня гра «Сокола» і «Кременчука» має статус не просто принципового спортивного протистояння. Сьогодні ми згадаємо, завдяки кому маємо змогу грати в хокей і почуватися у відносній безпеці на більшій території України. Це буде Матч пам’яті. На гру хокеїсти обох команд вийдуть у спеціально підготованих джерсі. Під звичними номерами, але з позивними загиблих під час війни з російською ордою героїв замість прізвищ на спинах, представників фанатських рухів різних спортивних клубів. Потім ці светри будуть виставлені га благодійний аукціон, а кошти будуть спрямовані сім’ям воїнів.

Зважаючи на великий ажіотаж навколо поєдинку, змушені знову нагадати, що від початку війни спортивні заходи в Україні за рішенням Кабінету міністрів відбуваються без глядачів. Тому розраховуємо на вашу ментальну підтримку, через телетрансляцію.

«Сокіл» (Київ) — «Кременчук»

19 лютого, неділя. Початок — 15:00
Київ. Палац спорту
Трансляція – телеканал «Спорт 1» і Youtubе-канал ФХУ

Очні зустрічі в 2020-2022 роках

22 матчі, 13 перемог «Сокола» (11 — в основний час) – 9 перемог «Кременчука» (8 — в основний час), різниця шайб 64 — 63

Бомбардири

«Сокіл»: Антон Рубан — 14, Андрій Міхнов — 5, Андрєй Смирнов — 4, Павло Голубич — 3, Алєксандр Павленко — 3, Антон Єлисеєнко — 3, Фелікс Морозов — 2, Єгор Курбатов — 2, Артур Чолач — 2, Богдан Ступак — 2, Умед Гільманов — 2, Віктор Андрущенко — 2, Денис Гончаренко — 2, Єгор Кузьменко — 2, Євген Фадєєв – 2, Даніл Давидов — 2, Роман Благий – 2, Дмитро Німенко — 2, Євген Говорушко – 2, Ярослав Панченко — 1, Ілля Олендренко — 1, Данило Коржилецький — 1, Олексій Янішевський – 1, Володимир Чердак – 1, Василь-Юрій Качан – 1

«Кременчук»: Андрій Денискін — 7, Дмітрій Орлов — 6, Віталій Лялька – 6, Алєксандр Коробов — 5, Віктор Тютченко — 4, Ілля Казьянін – 3, Ілля Сеник — 3, Ніколай Кисельов — 2, Вадим Хришпенц — 2, Давид Григорян — 2, Давид Сібілевич — 2, Владислав Грицьких — 2, Всеволод Толстушко — 2, Святослав Тимченко – 2, Євген Абаджян – 2, Гліб Кривошапкін – 2, Єгор Серанов — 1, Ілля Бабрусєв — 1, Тимур Гриценко — 1, Антон Кошелєв — 1, Станіслав Баснєв – 1, Константін Забавін – 1, Богдан Середницький – 1, Денис Матусевич – 1, Борис Андрющенко – 1, Микита Кругляков – 1

Це буде п’яте в сезоні протистояння команд. Попередніх чотири завершилися на користь «Кременчука», а отже для «Сокола» перемогти в сьогоднішньому матчі напередодні плей-оф важливо бодай ментально.

Напередодні чергового очного поєдинку команди на льоду київського Палацу спорту непогано розім’ялися на аутсайдерах: «Кременчук» переміг 9:1 «Київ», а «Сокіл» – 7:1 «Берсерків».

Кадрова втрата напередодні важливого матчу в «Сокола» одна, та сама, що й перед трьома попередніми поєдинками: через розтягнення пахових кілець у лазареті перебуває оборонець Всеволод Толстушко.

Найкращі бомбардири «Сокола» в чемпіонаті-2022/2023

36 (14+22) – Володимир Чердак
32 (10+22)
– Роман Благий
28 (12+16)
– Сергій Бабинець
27 (10+17)
– Вадим Мазур
24 (11+13)
– Олексій Янішевський
21 (10+11)
– Василь-Юрій Качан

«Кременчук» підходить до матчу зі всіма найліпшими силами (то якщо не враховувати оборонця Дениса Матусевича, який під час канадського турне студентської збірної України травмувався і вибув до кінця сезону, звісно) і з восьмиматчевою переможною серією, яка розпочалася 25 грудня минулого року і триває протягом усіх семи поєдинків цьогоріч.

Найкращий бомбардир чемпіонату, капітан «Кременчука» Віталій Лялька закидав «Соколу» в кожному з чотирьох поєдинків поточного сезону, а загалом відзначився у воротах різних голкіперів «Сокола» шість разів. Та й загалом Віталій не йде з льоду бодай без одного голу в шести попередніх поєдинках. У вчорашньому матчі проти «Києва» він записав до активу хет-трик.

Найкращі бомбардири «Кременчука» в сезоні-2022/2023

52 (28+24) – Віталій Лялька
35 (15+20) – Гліб Кривошапкін
27 (11+16) – Ілля Сеник
23 (12+11) – Борис Андрющенко
22 (4+18) – Денис Матусевич