«Сокіл» — «Київ». Анонс матчу

З огляду на перебіг попередніх п’яти зустрічей нинішніх суперників, мабуть, було б наївно очікувати сюрпризу від цього, останнього в нинішньому сезоні матчу між «Соколом» і «Києвом». Та все ж нашій команді не можна підходити до поєдинку легковажно. Бодай з огляду на турнірне становище. Вчорашня перемога «Кременчука» над «Дніпром» знову вирівняла шанси команд у боротьбі за перше місце. Відтепер за втраченими очками лідером є «Кременчук». Команда Олександра Савицького має 46 пунктів і гру в запасі в порівнянні з «Дніпром», який наразі на вершині з 48-ма очками і «Соколом» (47). Звісно, остаточно на розподіл місць мають вплинути заключні очні зустрічі між лідерами. В той же час, втрати у поєдинках з командами з нижньої частини таблиці можуть мати непоправні наслідки.

«Сокіл» — «Київ»

3 лютого, п’ятниця. Початок — 18:00
Київ. Палац спорту
Трансляція – телеканал «Спорт 1» і Youtubе-канал ФХУ

Історія протистоянь

5 матчів, 5 перемог «Сокола», різниця шайб 32 – 3

Бомбардири

«Сокіл»: Володимир Чердак – 7, Сергій Бабинець – 5, Роман Благий – 4, Василь-Юрій Качан – 3, Дмитро Німенко – 2, Валентин Алексюк – 2, Вадим Мазур – 2, Іван Сисак – 2, Володимир Алексюк – 1, Гавриїл Сімчук – 1, Євген Говорушко – 1, Олександр Горлушко – 1, Микита Полоницький – 1

«Київ»: Віталій Швачка – 1, Георгій Кіча – 1, Владислав Куцевич – 1

Рахунки попередніх поєдинків між «Соколом» і «Києвом» говорять самі за себе – 7:0, 6:2, 6:1, 7:0, 6:0. У п’яти матчах наша команда пропустила лише три шайби. Не виключено, тренерський штаб довірить сьогодні місце у воротах не номінально основному голкіперові Богданові Дьяченку, а комусь із молодих гравців цього амплуа – Назарові Бойку чи дозаявленому перед закриттям трансферного вікна Максиму Кобзєву.

Точно в сьогоднішньому матчі очікується дебют після повернення в «Сокіл» 29-річного оборонця збірної України Всеволода Толстушка. Всеволод приєднався до рідного клубу за лічені години до початку попереднього матчу проти «Дніпра» (3:0), але не зміг в ньому зіграти через процедурні тонкощі: між отриманням трансферу і участю в грі за нову команду має минути не менше 24 годин.

У лазареті «Сокола» наразі знаходиться один гравець: продовжує відновлюватися після травми плеча оборонець Денис Гайдук.

У сьогоднішньому матчі нападник «Сокола» Сергій Бабинець може стати першим за історію українських чемпіонатів хокеїстом, якому вдалося закинути 200 шайб. Наразі на рахунку Сергія – 199 голів.

Найкращі бомбардири «Сокола» в чемпіонаті-2022/2023

31 (10+21) – Роман Благий
28 (12+16) – Володимир Чердак
26 (11+15) – Сергій Бабинець
22 (8+14) – Вадим Мазур
20 (9+11) – Василь-Юрій Качан  

«Київ», втративши реальні шанси на потрапляння в плей-оф, у рештці сезону зосередиться на боротьбі за п’яте місце з «Харківськими Берсерками». Наразі команда Сергія Нужина має вісім очок проти шести у слобожанців і це завдання начебто виконує.

Другим бомбардиром «Києва» в нинішньому сезоні є Владислав Куцевич, який віднедавна виступає за «Сокіл» і вже провів за нашу команду чотири поєдинки, відзначившись переможним голом в овертаймі в поєдинку проти «Легіона».

Найкращі бомбардири «Києва» в сезоні-2022/2023

20 (15+5) – Кирило Бондаренко
12 (2+10) – Владислав Куцевич
9 (2+7) – Денис Хонін
7 (6+1) – Віталій Швачка
6 (2+4)
– Сергій Попович