«Сокіл» — «Київ». Анонс матчу

У разі перемоги в нинішньому матчі «Сокіл» може повернутися на перше місце в турнірній таблиці. Таку нагоду нашій команді надали, поступившись позавчора в серії буллітів «Легіону», суперники з «Кременчука». Звісно, усі плани ми зараз будуємо з омовкою: якщо не завадять російські терористи. Однак наразі прогнози оптимістичні. Працівники сектору критичної інфраструктури Києва зробили майже неможливе і станом на ранок нинішнього дня відновили тепло- водо- і електропостачання в більшій частині столиці. Зокрема Палац спорту повноцінно функціонував ще вчора ввечері.

«Сокіл» — «Київ»

25 листопада, п’ятниця. Початок — 18:00
Київ. Палац спорту
Трансляція – телеканал «Спорт 2» і Youtubе-канал ФХУ

Історія протистоянь

3 матчі, 3 перемоги «Сокола», різниця шайб 19 – 3

Бомбардири:

«Сокіл»: Володимир Чердак – 6, Сергій Бабинець – 3, Дмитро Німенко – 2, Роман Благий – 1, Валентин Алексюк – 1, Володимир Алексюк – 1, Гавриїл Сімчук – 1, Вадим Мазур – 1, Євген Говорушко – 1, Олександр Горлушко – 1, Василь-Юрій Качан – 1

«Київ»: Віталій Швачка – 1, Георгій Кіча – 1, Владислав Куцевич – 1

«Сокіл» впевнено виграв усі три попередніх протистояння з земляками і збирається продовжити цю серію сьогодні. Якщо не враховувати недавніх кадрових втрат (воротар Дмитро Кубрицький, нападники Дмитро Німенко, Михайло Сімчук і Гавриїл Сімчук перейшли у закордонні клуби), усі гравці в строю. Повернувся в обойму зокрема й оборонець Іван Сисак, котрий попередній поєдинок проти «Легіона» (5:2) пропускав через перелом носа. Сьогодні старожил сучасного «Сокола» гратиме у візорі.

Має всі шанси побити черговий історичний рекорд Сергій Бабинець. У попередніх матчах він вийшов у лідери українських чемпіонатів спершу серед снайперів, а потім і серед бомбардирів за системою «гол + пас». Тепер на черзі – лідерство серед асистентів. Наразі Сергій ділить перше місце з Микитою Буценком. В обох – по 274 передачі.

Найкращі бомбардири «Сокола» в сезоні-2022/2023

18 (8+10) – Володимир Чердак
18 (7+11) – Сергій Бабинець
11 (6+5) – Вадим Мазур
11 (3+8) – Роман Благий
9 (5+4) – Василь-Юрій Качан
9 (3+6) – Дмитро Німенко

«Київ» минулої суботи здобув першу в своїй історії перемогу в офіційному матчі – переграв 3:1 у Палаці спорту «Легіон». Героями зустрічі стали нападник Кирило Бондаренко, який зробив дубль і воротар В’ячеслав Вязовов, який пропустив єдину шайбу у власні ворота незадовго до фінальної сирени. В цій грі він взяв 25 з 26-ти кидків суперників.

Тепер команда Дмитра Підгурського з чотирма очками в активі хоч і продовжує замикати таблицю, але вже має шанси на боротьбу за місце в плей-оф.

Найкращі бомбардири «Києва» в сезоні-2022/2023

7 (4+3) – Кирило Бондаренко
6 (2+4) – Владислав Куцевич
3 (3+0) – Віталій Швачка
2 (1+1) – Сергій Попович
2 (1+1) – Ігор Люлюк
2 (0+2) – Денис Хонін