«Сокіл» Київ — «Дніпро» Херсон. Анонс матчу

2:0 за підсумками двох виїзних поєдинків – про такий розвиток подій напередодні цієї серії ми могли лише мріяти. Тепер, напередодні першого київського поєдинку суперники позбавлені права на помилку. Сьогодні на лід Палацу спорту «Дніпро» виходитиме, щоб залишитися в серії. На тлі опонентів «Сокіл» начебто й має право на осічку. Однак наші хокеїсти добре розуміють, наскільки енергозатратними і травмонебезпечнии є матчі плей-оф. Тому якщо є змога завершити серію, розтягувати її зовсім не бажано. Тим паче, коли граєш вдома, а суперник знаходиться на краю прірви.

«Сокіл» Київ — «Дніпро» Херсон

Рахунок у серії – 2:0

16 березня, четвер. Початок — 18:00
Київ. Палац спорту
Трансляція: «Спорт 1» і Youtubе-канал ФХУ

Очні зустрічі

23 матчі, 18 перемог «Сокола» (15 — в основний час) – 5 перемог «Дніпра» (4 — в основний час), різниця шайб 100 — 49

Бомбардири

«Сокіл»: Антон Рубан — 12, Алєксандр Павленко — 10, Андрій Міхнов — 8, Роман Благий – 6, Вадим Мазур – 5, Данило Коржилецький — 4, Андрєй Смирнов – 4, Сергій Бабинець – 4, Ярослав Панченко — 3, Денис Гончаренко — 3, Віктор Андрущенко – 3, Антон Єлисеєнко – 3, Єгор Мажуга – 3, Артем Бондарєв – 3, Володимир Чердак – 3, Олексій Янішевський – 3, Богдан Ступак — 2, Фелікс Морозов — 2, Ігор Слюсар – 2, Дмитро Німенко — 1, Алєксєй Платонов — 1, Олексій Сиротенко — 1, Умед Гільманов — 1, Ілля Олендренко — 1, Владислав Сушков — 1, Антон Васильєв — 1, Андрєй Алексєєв – 1 , Міхаіл Рибалко – 1, Єгор Кузьменко – 1, Михайло Сімчук – 1, Валентин Алексюк – 1, Володимир Алексюк – 1, Олександр Горлушко – 1, Василь-Юрій Качан – 1, Іван Сисак – 1

«Дніпро»: Платон Попов – 7, Віталій Кірющенков — 4, Алєксєй Зайцев — 3, Сергій Стецюра – 3, Олександр Койда – 3, Антон Крисанов — 2, Кирило Бондаренко – 2, Микола Дворник – 2, Артем Целогородцев – 2, Ілля Щербак – 2, Данило Тищенко – 2, Денис Бородай – 2, Сєрґєй Дорофеєв — 1, Святослав Тимченко — 1, Олексій Болотін — 1, Євгеній Гасников — 1, Богдан Панасенко — 1, Микита Кардашов — 1, Булат Хамматов — 1, Алєксєй Сєргєєв – 1, Артем Севанькаєв – 1, Микита Лесников – 1, Євген Ратушний – 1, Артем Гребеник – 1, Дмитро Кобильник – 1, Микита Сидоренко – 1

Після поразки в другому матчі прихильники «Дніпра» влаштували в соцмережах хвилю невдоволення суддівством. Звісно, головна увага була зосереджена на епізоді на початку третього періоду, коли оборонець Богдан Панков отримав п’ять хвилин штрафу за удар ліктем у голову Василя-Юрія Качана. Під час великої більшості наші хокеїсти закинули двічі, довели рахунок до 4:1 і фактично зняли питання про переможця поєдинку.

Звісно, наші вболівальники могли б зробити свою нарізку суперечливих моментів. І це не дивно, бо в матчах такої насиченості епізодів, які можна трактувати двояко (особливо, якщо ти зацікавлена сторона) трапляється чимало. Тому найкраще – прийняти підсумковий результат і спробувати довести вищість на льоду, а не в словесних баталіях.

Зрештою, тренерський штаб «Дніпра» на чолі з Олександром Бобкіним ніколи не нехтує можливістю влаштувати суперникам треш-ток і на льоду. Щоб вивести тих з рівноваги, змусити втратити концентрацію і проявляти емоції. А не грати з холодною головою. Наші хокеїсти про це знають прекрасно і в попередніх двох поєдинках трималися в руках. Хоча без частих сутичок справа одначе не обходилася. Під час однієї з них у другому періоді першого матчу травмував руку нападник Роман Благий. Другий поєдинок він відіграв попри біль і набряк, а участь у сьогоднішньому матчі знову залишається під запитанням. Вочевидь остаточне рішення Роман і лікар Володимир Секретний прийматимуть безпосередньо в роздягальні перед грою.

Четвертий гол у виконанні Івана Сисака в другому поєдинку серії – особливий зі статистичної точки зору. Він став сотим, проведеним хокеїстами «Сокола» за історію протистоянь з «Дніпром». Цікаво, що сам Сисак до того команді, в якій він свого часу виступав, не забивав. Але зробив це у Калуші, місті, з якого починалися його заняття хокеєм. Найбільше ж поміж гравців нинішнього «Сокола» «Дніпру» закидав уже згадуваний Благий – шість разів. Забивав Роман зокрема й у матчі, який він провів з травмованою рукою.

Найкращі бомбардири «Сокола» в регулярному чемпіонаті-2022/2023

5 (1+4) – Сергій Бабинець
4 (0+4) – Володимир Чердак
3 (2+1)
– Вадим Мазур
2 (1+1) – Василь-Юрій Качан
1 (1+0)
– Олександр Горлушко
1 (1+0)
– Роман Благий
1 (1+0) – Іван Сисак
1 (0+1) – Артем Бондарєв
1 (0+1) – Ігор Слюсар

«Дніпру» в сьогоднішньому матчі, як і в двох попередніх, не допоможе на льоду граючий тренер Руслан Борисенко, який невдовзі після поновлення тренувань потрапив до лазарету через проблеми з паховими кільцями.

Найкращі бомбардири «Дніпра» в плей-оф-2023

2 (1+1) – Денис Бородай
1 (1+0) – Дмитро Кобильник
1 (1+0) – Микита Сидоренко
1 (0+1) – Микола Дворник
1 (0+1) – Богдан Панков
1 (0+1) – Артем Гребеник
1 (0+1) – Микита Лєсніков
1 (0+1) – Артем Портний