«Сокіл» Київ — «Дніпро» Херсон. Анонс матчу

Сьогодні, 29 листопада, відбудеться одне з найцікавіших протистоянь нашого хокею. На льоду столичного Палацу спорту зійдуться друга і третя команди поточного регулярного сезону.

«Сокіл» Київ — «Дніпро» Херсон

20 грудня, вівторок. Початок — 14:00
Київ. Палац спорту
Трансляція – телеканал «Спорт 1» і Youtubе-канал ФХУ

Очні зустрічі в 2020-2022 роках

17 матчів, 13 перемог «Сокола» (11 — в основний час) – 4 перемоги «Дніпра» (3 — в основний час), різниця шайб 80 — 38.

Бомбардири

«Сокіл»: Антон Рубан — 12, Алєксандр Павленко — 10, Андрій Міхнов — 8, Данило Коржилецький — 4, Андрєй Смирнов – 4, Роман Благий – 4, Ярослав Панченко — 3, Денис Гончаренко — 3, Віктор Андрущенко – 3, Антон Єлисеєнко – 3, Єгор Мажуга – 3, Сергій Бабинець – 3, Богдан Ступак — 2, Фелікс Морозов — 2, Вадим Мазур – 2, Дмитро Німенко — 1, Алєксєй Платонов — 1, Олексій Сиротенко — 1, Умед Гільманов — 1, Ілля Олендренко — 1, Владислав Сушков — 1, Антон Васильєв — 1, Андрій Алексєєв – 1 , Михайло Рибалко – 1, Єгор Кузьменко – 1, Михайло Сімчук – 1, Володимир Чердак – 1, Валентин Алексюк – 1.

«Дніпро»: Платон Попов – 7, Віталій Кірющенков — 4, Алєксєй Зайцев — 3, Антон Крисанов — 2, Кирило Бондаренко – 2, Микола Дворник – 2, Олександр Койда – 2, Артем Целогородцев – 2, Ілля Щербак – 2, Сєрґєй Дорофеєв — 1, Святослав Тимченко — 1, Олексій Болотін — 1, Євгеній Гасников — 1, Богдан Панасенко — 1, Микита Кардашов — 1, Булат Хамматов — 1, Алєксєй Сєргєєв – 1, Артем Севанькаєв – 1, Микита Лесников – 1, Євген Ратушний – 1.

Це буде перше очне побачення команд у Києві. До того суперники двічі грали в Калуші. У першому з них кияни спромоглися на камбек з рахунку 2:4 і виграли 6:4. Друга зустріч завершилася переконливою перемогою «Дніпра» 5:2.

Вчора на льоду Палацу спорту майбутні суперники провели матчі, які можна назвати втягуючими після міжнародної паузи. Якщо «Сокіл» виграв у «Легіона» впевнено (7:2), то «щуки» зламали опір «Києва» лише в третьому періоді (3:2).

Після цих перемог команди зберегли позиції в турнірній таблиці: «Сокіл» має 36 очок, відстає від «Кременчука» на один пункт і йде другим, а «Дніпро» з 33-ма очками – на третьому місці. Але є нюанс: херсонці провели на чотири матчі менше у порівнянні з «Соколом» і на три – з «Кременчуком». Іншими словами, команда Олександра Бобкіна є лідеркою регулярного чемпіонату за втраченими очками.

У лазареті «Сокола» наразі перебуває двоє хокеїстів: оборонець Денис Гайдук випав на тривалий час, перенісши операцію на плечі, нападник Ігор Слюсар не може грати через проблеми з паховими кільцями.

Найкращі бомбардири «Сокола» в чемпіонаті-2022/2023

23 (9+14) – Сергій Бабинець
23 (9+14) – Володимир Чердак
21 (7+14) – Роман Благий
17 (6+11) – Вадим Мазур
16 (9+7) – Василь-Юрій Качан  

Вчорашній матч проти «Сокола» проти «Легіона» показав, що повертатися на лід після тритижневої паузи без тренувань важко навіть таким досвідченим майстрам, як Сергій Бабинець і Артем Євсейчик. Вони, як відомо, їздили з національними збірними у Польщу і Францію в статусі менеджерів команд.

У «Дніпра» була проблема іншого характеру. В складі херсонців теж багато збірників (воротар Едуард Захарченко, оборонці Євген Ратушний, Артем Гребеник, Артем Портний, нападники Денис Бородай і Артем Целогородцев). І то лише з числа тих, хто потрапив у кінцеві заявки команд і виїжджав за кордон. Крім того, тренерський штаб «Дніпра» у складі Олександра Бобкіна та Руслана Борисенка в цих три тижні був зайнятий підготовкою і виступом молодіжної збірної України на чемпіонаті світу в дивізіоні 1В. Херсонці не мали іншого виходу, як залишити команду на колишнього хокеїста, а нині спортивного директора клубу Микиту Васильєва. Тих гравців, які залишилися вдома, у тимчасово рідному Калуші тренував саме він.

Звісно, така розрізненість не могла не позначитися на стані «Дніпра». І у вчорашньому матчі проти «Києва» це було помітно. Однак збірники Артем Целогородцев і Денис Бородай, закинувши по шайбі в третьому періоді, своє вагоме слово сказали і перемогу команді принесли. Але одна справа – «Київ», зовсім інша – «Сокіл».

Найкращі бомбардири «Дніпра» в чемпіонаті-2022/202321 (9+12) – Артем Целогородцев
17 (7+10) – Дмитро Попережай
16 (6+10) – Микола Дворник
11 (3+8) – Євген Ратушний
9 (2+7) – Дмитро Кобильник