«Сокіл» Київ – «Легіон» Калуш. Анонс матчу

19 листопада, субота. Початок — 14:00
Київ. Палац спорту
Трансляція – телеканал «Спорт 1» і Youtubе-канал ФХУ

Це буде друге очне побачення команд. Вперше вони зустрінуться в Києві. Попереднього разу, 15 жовтня, команди грали в Калуші, на льодовій арені імені Степана Бандери. Тоді «Сокіл» переміг 5:0 – двічі відзначався Гавриїл Сімчук, по голу на рахунку Володимира Чердака, Валентина Алексюка і Олексія Янішевського. Шат-аут до свого активу записав Савва Сердюк.

До цього матчу «Сокіл» підходить у ранзі третьої команди чемпіонату. В дев’яти матчах кияни набрали 21 очко і відстають на три пункти від «Кременчука» і херсонського «Дніпра».

Сьогодні на лід Палацу спорту вийде суттєво оновлений «Сокіл»: без Дмитра Німенка, який відправився в оренду в «Кременчук», а також без Дмитра Кубрицького, Гавриїла Сімчука, травмованих Івана Сисака та Ігоря Слюсаря. Двоє останніх травмувалися на тренуванні: Іван зламав носа, а Ігоря турбує спина. Зате є в обоймі Володимир Чердак і Вадим Мазур, які теж мали долучитися до «Кременчука», але останньої миті залишилися вдома.

В нинішньому матчі очікуємо на продовження рекордної епопеї Сергія Бабинця. Перед міжнародною паузою наш 35-річний нападник побив снайперський рекорд Микити Буценка, а сьогодні вочевидь зазіхне і на бомбардирський. Щоб обійти того ж Буценка в історичному реєстрі українських чемпіонатів за системою «гол + пас», Сергієві треба набрати лише одне очко. Наразі Бабинець і Буценко ділять лідерство – по 466 пунктів. Додамо, що для того, щоб очолити історичний рейтинг серед асистентів, Бабинцю залишилося зробити три передачі.

Найкращі бомбардири «Сокола» в чемпіонаті-2022/2023

16 (8+8) – Володимир Чердак
15 (6+9) – Сергій Бабинець
11 (3+8) – Роман Благий
10 (5+5) – Вадим Мазур
9 (3+6) – Дмитро Німенко   

«Легіон» з дев’ятьма очками в десяти матчах впевнено посідає четверту позицію чемпіонату. Напередодні, у п’ятницю ввечері колектив з Калуша поступився на льоду столичного Палацу спорту 1:3 «Києву». Для новоствореної столичної команди то була перша перемога в історії.

«Легіон» впевнено лідирує за кількістю штрафних хвилин, отриманих у цьому чемпіонаті. Особливо в цьому аспекті відзначається оборонець Павло Таран. У дев’яти матчах сезону він напорушував правил уже на 63 хвилини. Ще один оборонець калушців Валентин Сірченко в цьому рейтингу третій – 33 хвилини.

Найкращі бомбардири «Легіона» в чемпіонаті-2022/2023

16 (6+10) – Руслан Ромащенко
12 (5+7) – Владислав Луговий
9 (2+7) – Віктор Захаров
6 (2+4) – Павло Таран
4 (2+2) – Рінат Дурдиєв
4 (0+4) – Валентин Сірченко