«Сокіл» переконливо реваншується перед «Дніпром»

«Сокіл» принаймні на кілька годин повернув собі лідерство в чемпіонаті. Наша команда перемогла «Дніпро» в матчі 14-го туру Favbet ліги.

«Сокіл» (Київ) – «Дніпро» (Херсон) – 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Толстушко (Захаров, Бородай, – більш.), 22:09. 2:0 – В. Мазур (Р. Благий, Янішевський, 50:59

«Сокіл»: Дьяченко; Римар – Толстушко, Благий – В. Мазур – Бабинець; Горлушко – Вол. Алексюк, Янішевський – Захаров – Бородай; Філімонов – Полоницький, Говорушко – Разумов – Слюсар; Костромітін – Собченко – Жеребко; Євсейчик. Тренер – Олег Шафаренко

«Дніпро»: Захарченко; Стоцький – Ратушний, Сидоренко – Крикля – Стецюра; Портний – Варава, Щербак – Цюра – Кобильник; Лєсніков – Р. Бойко, Паламарчук – Пойманов – Омельчук; Горбунов – Бортніков, Мосюк – Яценко – Сапожник. Тренер – Олександр Бобкін

3 грудня. Київ. Палац спорту

На цей матч наша команда вийшла без цілої групи провідних виконавців: з травмами коліна до лазарету потрапили нападники Володимир Чердак і Василь-Юрій Качан, через проблеми з паховими кільцями ніяк не повернеться в обойму Олег Петров, продовжує лікувати пошкодження гомілкостопа Артем Бондарєв. Надодачу на самому старті цього поєдинку під час одного з зіткнень пошкодив плече оборонець Олександр Горлушко. У «Дніпра» натомість серед травмованих залишається лише захисник Валентин Алексюк, який сьогодні саме зняв гіпс і розходжує ногу, відновлюючись після перелому.

«Сокіл» здобув прагматичну перемогу, грамотно провівши весь матч. Після безрезультатного першого періоду на початку другого відкрив рахунок кидком з лівого кола для вкидання, реалізувавши більшість, Всеволод Толстушко.

Важко сказати, як би розвивалася гра, якби за сім хвилин до завершення другого періоду не пролунала повітряна тривога. Поки казилися москальські МіГи, минуло понад півтора години. Звісно, тривала пауза суттєво знизила градус поєдинку. На лад команди повернулися вже значно спокійнішими. Після того ж, як у середині третьої двадцятихвилинки ще одну більшість реалізував Вадим Мазур, доля зустрічі була фактично вирішена. «Дніпро» хоч і намагався врятувати зустріч, але нічого надзвичайного поруч з ворітьми Богдана Дьяченка не створив. Голкіпер «Сокола» завершив зустріч заслуженим шатаутом, а команда впевнено реваншувалася за поразку «Дніпру» місячної давнини.