«Сокіл» — «Тризуб». Анонс матчу в день ювілею

Сьогодні, 27 жовтня, в нас особливий матч. Буденний з точки зору суперництва, адже очікувати, що земляки з «Тризуба» раптово переродяться і зможуть вчинити серйозний опір, важко. Хоча хотілося б. Зрештою, цього дня наші хокеїсти вийдуть на лід Палацу спорту з особливими почуттями незалежно від того, хто їм протистоїть. Адже того ж 27 жовтня в 1963-му, у тому ж Палаці спорту вперше на офіційному рівні зіграло київське «Динамо», команда, яка через десять років буде переіменована в «Сокіл».

Спеціально до сьогоднішнього матчу наш клуб підготував джерсі в тому стилі, в якому виходило на лід «Динамо» 60 років тому. Після гри ці светри будуть виставлені на аукціон, а зібрані кошти спрямуємо на допомогу бойовим підрозділам українських хокеїстів, які боронять нашу землю від московської орди.  

«Сокіл» (Київ) — «Тризуб» (Київ)

27 жовтня, п’ятниця. Початок — 18:00

Київ. Палац спорту

Трансляція: Youtubе-канал ФХУ, Megogo

Очні зустрічі

2 матчs, 2 перемоги «Сокола» (2 — в основний час), різниця шайб 19 — 1

Бомбардири

«Сокіл»: Сергій Бабинець – 3, Денис Бородай – 3, Володимир Чердак – 3, Василь-Юрій Качан – 2, Роман Благий – 2, Руслан Ромащенко — 1, Євген Говорушко — 1, Віктор Захаров – 1, Максим Жеребко – 1, Максим Разумов – 1, Олексій Янішевський – 1

«Тризуб»: Тарас Бега – 1

У поточному сезоні команди вже провели два матчі. Почалося все з того, що нападник Тарас Бега вразив ворота Андрія Безхлібного у грі Кубка України в Кременчуку. Це був натяк на інтригу, яка швидко померла. «Сокіл» у тому матчі виграв 9:1, Безхлібний після кубкового турніру повернувся в «Тризуб», а найпам’ятнішою подією матчу став матч-штраф Романа Благого за небезпечну атаку в область голови і шиї оборонця Михайла Васильєва. Через ту помилку капітан нашої команди не зіграв у фіналі.

В наступному поєдинку між суперниками, який відбувався 20 днів тому на льоду Палацу спорту, «Сокіл» змоги забити «Тризубу» вже не дав і виграв 10:0. Власне, наразі виглядає так, що поєдинки з «Тризубом» і «Берсерками» для головних бомбардирів чотирьох інших команд слугують гарною нагодою поліпшити результативність у чемпіонаті.

Найкращі бомбардири «Сокола» в чемпіонаті України-2023/2024

10 (4+6) – Сергій Бабинець
9 (7+2) – Денис Бородай
8 (6+2) – Володимир Чердак
8 (3+5)
– Роман Благий
7 (1+6) – Максим Разумов
6 (4+2) – Руслан Ромащенко
6 (3+3) – Віктор Захаров

На минулому тижні «Тризуб» нарешті здобув історичну, першу в клубній історії перемогу в офіційному матчі. Підопічні Олександра Яковенка перемогли 7:4 «Берсерків», а головним героєм зустрічі став орендований у «Кепіталз» нападник Кирило Бондаренко, на рахунку якого гол і чотири асисти. Кирило поступово набирає форму і вже зараз стає лідером нової команди.

Найкращі бомбардири «Тризуба» в сезоні-2023/2024

6 (2+4) – Кирило Бондаренко
4 (2+2) – Богдан Поліщук
4 (1+3) – Євген Зик
2 (1+1) – Богдан Грицюк
1 (1+0) – Ігор Люлюк
1 (1+0) – Євген Тимченко
1 (1+0) – Олександр Буняк
1 (1+0) – Павло Дворецький