Третій похід за Кубком. «Сокіл» – «Тризуб». Анонс матчу

Напередодні абсолютний дебютант українського хокею, яким є «Тризуб», показав, що він не збирається бути хлопчиком для биття. Команда вчинила гідний опір херсонському «Дніпру»  поступилася в достойній боротьбі 2:4. Заодно нагадавши хокеїстам «Сокола»: недооцінювати «Тризуб» не можна. Можлива осічка може коштувати нашій команді дорого. Поразка в сьогоднішньому матчі – без різниці, в основний час, в овертаймі чи буллітній серії – виведе в фінал херсонців. Яких, як відомо, в стартовому поєдинку ми обіграли за підсумками післяматчевих кидків.

«Сокіл» Київ — «Тризуб» Київ

15 вересня, п’ятниця. Початок — 14:00

Кременчук. Арена «Айсберг»

Трансляція: «Спорт 1» / «Спорт 3» і Youtubе-канал ФХУ

Навіть для хокейних людей до останньої миті зовнішній вигляд «Тризуба» залишався великим питанням. Ще за добу до старту сезону повідомлялося, що команду очолить Олег Тимченко. Однак у підсумку в Кременчуку діями колективу керує екс-хокеїст «Сокола» і збірної України Олександр Яковенко, котрий до того багато років працював тренером у школі «Богуславських Шершнів» на Київщині. Разом із собою він взяв у команду трьох вихованців. Які, звісно, лише вчаться грати на дорослому рівні поряд із досвідченими хокеїстами. Яких у «Тризубі» багато. І значна частина яких у різні роки пройшла через «Сокіл». Мова про оборонців Павла Дворецького, Артема Невєрова, Михайла Васильєва, Володимира Гаврилюка, нападників Тараса Бегу, Антона Рослякова. А молоді захисники Денис Гайдук і Андрій Явний і зараз належать «Соколу», а за «Тризуб» дебютували на правах оренди.

«І то ми ще майже не тренувалися», – коротко прокоментував першу гру наших нинішніх суперників зазвичай красномовний оборонець Кирило Фроленко. Безперечно, найкращим гравцем матчу «Тризуба» проти херсонського «Дніпра» був голкіпер Владислав Вязовов, котрий став непробивною стіною для атаки «щук», відбивши 54 кидки з 58-ми.

«Сокіл» після виснажливого стартового поєдинку проти «Дніпра» мав день перепочинку і тепер знову рветься в бій. Усі гравці, які зараз перебувають в обоймі команди здорові і сповнені жаги розпочати сезон у 60-річчя клубу здобуттям трофею.