«Тризуб» — «Сокіл». Анонс матчу

Сьогодні зустрічаємося з наразі головним аутсайдером нашого чемпіонату, командою, яка програла обидва стартових матчі з загальним рахунком 0:17: 0:7 – «Кременчуку», 0:10 – «Київ Кепіталз». «Сокіл» натомість відкриває третій тур у статусі лідера. На вершину наша команда піднялася менше доби тому, обігравши за підсумками буллітної серії головного опонента – «Кременчук».

«Тризуб» (Київ) — «Сокіл» (Київ)

7 жовтня, субота. Початок — 18:00

Київ. Палац спорту

Трансляція: Youtubе-канал ФХУ

Очні зустрічі

1 матч, 1 перемога «Сокола» (1 — в основний час), різниця шайб 1 — 9

Бомбардири

«Тризуб»: Тарас Бега – 1

«Сокіл»: Василь-Юрій Качан – 2, Володимир Чердак – 1, Руслан Ромащенко — 1, Євген Говорушко — 1, Роман Благий – 1, Сергій Бабинець – 1, Віктор Захаров – 1, Максим Жеребко – 1

«Сокіл» і «Тризуб» встигли провести один очний поєдинок на офіційному рівні в рамках Кубка України-2023. Тоді наша команда на сьомій хвилині навіть несподівано опинилася в статусі наздоганяючої після того, як Тарас Бега вразив ворота Андрія Безхлібного. Потім, щоправда, хокеїсти «Сокола» виправили ситуацію і виграли впевнено – 9:1.

Минуло менше місяця і Безхлібний вже захищає ворота «Тризуба». Асистент Беги в гольовій ситуації Євген Тимченко нинішній матч пропустить через дискваліфікацію. Також через пошкодження не грали за «Тризуб» у попередніх матчах нападники Євген Зик і Кирило Бондаренко.

Склад «Сокола» натомість зазнає змін з огляду на те, що з моменту завершення виснажливого поєдинку проти «Кременчука» не минуло й доби. Крім того, наша команда, на відміну від суперника, може похизуватися глибиною складу. Вочевидь у воротах «Сокола» героя зустрічі з «Кременчуком» Богдана Дьяченка сьогодні замінить Олег Петров. Також сьогодні очікуємо виходу на лід оборонця Дениса Гайдука і нападника Володимира Костромітіна, котрі вчора до заявки не потрапили. І головне – нинішній матч має стати дебютним у складі «Сокола» для іншого форварда Іллі Собченка.

Найкращі бомбардири «Сокола» в чемпіонаті України-2023/2024

5 (3+2) – Денис Бородай
5 (0+5)
– Роман Благий
3 (3+0) – Віктор Захаров
3 (2+1) – Руслан Ромащенко
3 (1+2) – Сергій Бабинець
3 (1+2) – Ігор Слюсар
2 (2+0) – Володимир Чердак
2 (1+1) – Євген Говорушко
2 (0+2) – Вадим Мазур
2 (0+2) – Микита Полоницький
2 (0+2) – Максим Разумов