Вадим Гутцайт зустрівся з керівниками двох хокейних клубів Києва

Сьогодні, 19 липня, відбулася робоча зустріч між міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом і тренерами національної збірної України з хокею Вадимом Шахрайчуком та Костянтином Сімчуком. На зустрічі також був присутній президент новоствореного клубу «Київ Кепіталз» Євген Зімін.

Учасники зібрання обговорили стан справ в українському хокеї, хід підготовки до нового чемпіонату України. Серед інших питань підіймалася тема розвитку хокею в Києві. Це не дивно, бо тренери збірної окрім роботи з національною командою, також активно займаються розвитком клубного хокею України. Вадим Шахрайчук, як відомо, віднедавна є головним тренером «Київ Кепіталз», а Костянтин Сімчук донедавна був головним тренером «Сокола», з яким у попередньому сезоні здобув чемпіонство, а зараз обіймає посаду генерального менеджера клубу.

Вадим Гутцайт відзначив важливу роль національного чемпіонату України, як складової з підготовки до чемпіонату світу у Дивізіоні 1В, де наступного року гратиме збірна України. Вже з осені стартує новий хокейний сезон. Разом будемо вболівати за красивий хокей.