Впевнено і злагоджено. «Сокіл» втретє в сезоні завдав поразки «Кременчуку»

«Сокіл» у першому після поновлення національного чемпіонату після міжнародної паузи матчі переміг «Кременчук». Попри мінімальну перевагу, ігрове домінування нашої команди не викликало сумнівів.

«Кременчук» – «Сокіл» (Київ) – 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Бородай (Разумов, Філімонов), 05:21. 1:1 – Матусевич (Середницький, Лялька), 27:41. 1:2 – Чердак (Бабинець),28:24. 2:2 – Кривошапкін (Лялька, Матусевич, – більш.), 38:13. 2:3 – Чердак (Бабинець, Бородай, – більш.), 40:26

«Кременчук»: Кучер; Матучевич – Матвієнко, Лялька – Кривошапкін – Целогородцев, Ігнатенко – Кругляков, С. Тимченко – Середницький – Брага; Бабчук – Варава, Т. Савицький – Кривенко – Геворкян; Максименко – Панков, В’яч. Андрущенко – Федоров – Андрющенко. Тренер – Дмитро Сумець

«Сокіл»: Дьяченко; Філімонов – А. Бондарєв, Чердак – Янішевський – Бабинець; Полоницький – Горлушко, Благий – Захаров – Ромащенко; Євсейчик – Вол. Алексюк, Разумов – Качан – Бородай; Говорушко – Собченко – Жеребко; Гайдук, Слюсар. Тренер – Олег Шафаренко

15 листопада. Кременчук. Арена «Айсберг»

У цій зустрічі тренер нашої команди Олег Шафаренко дав відпочити відразу двом провідним гравцям, які вочевидь не встигли повноцінно відновитися після виступів у складі національної збірної на Меморіалі Тамаша Шаркозі. Мова про оборонця Всеволода Толстушка і центрфорварда Вадима Мазура, яких у першій ланці замінили Артем Бондарєв, котрий, відновившись після травми, зіграв свій перший матч після 6 жовтня, а також Олексій Янішевський. У «Кременчука» натомість усі ключові виконавці були в строю.

Перша третина зустрічі була за «Соколом». І за рахунком, і за грою. Відкрив рахунок, вдало зігравши на добиванні, Денис Бородай. Крім того, в киян було ще кілька непоганих передумов, щоб зміцнити перевагу. Натомість незадовго до перерви «Кременчук» ледь не вирівняв становище. Проте «Сокіл» врятував, розпластавшись у шпагаті і не давши добити шайбу у ворота Владиславу Бразі, Богдан Дьяченко.

«Сокіл» начебто контролював хід гри й у значній частині другого періоду. Однак «Кременчук» зумів зрівняти рахунок, закинувши трохи алогічну шайбу на 28-й хвилині. Денис Матусевич кинув здалеку сильно, але в Богдана Дьяченка. Втім, відбита нашим голкіпером шайба перелетіла через голову і залетіла у ворота. «Сокіл» поновив перевагу миттєво, коли ворота Кучера після ефектного розрізного пасу Сергія Бабинця вразив Володимир Чердак.

Ця зв’язка ще раз спрацює на початку третього періоду, на який команди вийшли за рівного рахунку. «Кременчук» відігрався після того, як Гліб Кривошапкін ідеальним за влучністю кидком у «дев’ятку» реалізував більшість. Власне, «Сокіл» відповів на це своєю реалізацією чисельної переваги. Ключова роль знову належала Бабинцю, який виконав зручний асист і Чердаку, який переправив шайбу у ворота в дотик. Але не менш ефективно, виконавши на Бабинця передачу з розвороту, зіграв і Бородай.

То була 26 секунда заключної третини гри. Часу на те, щоб відігратися, «Кременчук» мав багато. Але поставити «Сокіл» у скрутне становище впродовж майже цілого третього періоду бодай раз господарям не вдалося.

Наступний матч «Сокіл» проведе у суботу, 18 листопада, у Вінниці проти «Харківських Берсерків».