З ознаками солідності. «Сокіл» вдруге переміг «Кременчук» у рамках Favbet ліги

«Сокіл» вдруге в регулярному чемпіонаті Favbet ліги переміг «Кременчук», продовжив переможну серію до шести матчів і зміцнив лідерство в турнірі. Переможну шайбу в середині третього періоду закинув Сергій Бабинець. Програшна серія «Кременчука» після цієї невдачі становить безпрецедентних три матчі.

«Кременчук» – «Сокіл» (Київ) – 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Шайби: 1:0 – Лялька (Целогородцев), 18:43. 1:1 – Качан (Толстушко, – більш.), 23:49. 1:2 – Бабинець (Мазур), 46:07. 1:3 0 Ромащенко (Захаров, – п.в.), 58:32

«Кременчук»: Кучер; Матусевич – Матвієнко, Лялька – Кривошапкін – Целогородцев; Ігнатенко – Кругляков, С. Тимченко – Середницький – Брага; Максименко – Варава, Т. Савицький – Кривенко – Андрющенко; Бабчук – Панков, Дука – Федоров – В’яч. Андрущенко. Тренер – Дмитро Сумець; асистенти – Олександр Соколов, Ігор Єдапін

«Сокіл»: Дьяченко; Філімонов – Толстушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Полоницький – Горлушко, Благий – Захаров – Ромащенко; Євсейчик – Вол. Алексюк, Янішевський – Разумов – Бородай; Говорушко – Качан – Собченко; Гайдук, Жеребко. Тренер – Олег Шафаренко; асистент – В’ячеслав Тимченко

Кидки: 29 (6 + 10 + 9) – 32 (10 + 13 + 13)
Штраф: 14 (4 + 6 + 4) – 6 (2 + 2 + 2)

22 жовтня. Кременчук. Арена «Айсберг»

У цій грі тренери обох команд не дорахувалися по одному гравцю вимушено: оборонець «Сокола» Артем Бондарєв залишається в лазареті, а нападник «Кременчука» Михайло Геворкян відбував дискваліфікацію за бійку з Данилом Тищенком у попередньому поєдинку проти «Кепіталз». Також у складі гостей не було Ігоря Слюсаря. Форвард залишився поза заявкою за тренерським рішенням.

Початок зустрічі виявився обопільно агресивним. На самому старті гарну нагоду відкрити рахунок мав Віктор Захаров, але шайба після його кидка влучила у каркас воріт. «Кременчук» суттєво потурбував Богдана Дьяченка під час першої в цьому матчі більшості. Але «Сокіл» встояв, а невдовзі уже сам протягом понад ста секунд влаштовував на володіння Кирила Кучера осаду в форматі 5х3. Проте «Кременчук» у подвійній меншості відоборонявся більш ніж достойно, а перед самою сиреною на першу перерву повів у рахунку. То Віталій Лялька, виїхавши з-за воріт, майстерно, не дивлячись на ворота, з гострого кута поцілив у ближню «дев’ятку».

Фундамент майбутньої перемоги «Сокіл» заклав у другому періоді. Спершу під час гри в більшості Чердак, Мазур і Качан поборолися з Кучером на п’ятаку і таки зуміли проштовхнути шайбу у ворота. Автором голу став Василь-Юрій, хоча вклад інших нападників у цей успіх теж вагомий. У середині матчу «Кременчук» втратив на час свого провідного нападника Гліба Кривошапкіна, який травмувався, намагаючись виконати силовий прийом проти Дениса Бородая. Повернувся Гліб лише з початком останньої третини гри.

Ідеальну нагоду піти на заключну перерву з перевагою в рахунку «Сокіл» мав перед завершенням другого періоду. Однак кидок Максима Разумова з правого кола для вкидання якимось божевільним чином взяв Кучер. А на старті третьої 20-хвилинки двічі надійно зіграв у ту мить, коли «Сокіл» опинився в меншості, уже Дьяченко. Богдан впорався з двома кидками Ляльки з його улюбленої позиції. Невдовзі ж після того, як склади вирівнялися, кияни провели, як виявилося, переможний гол. То Вадим Мазур виграв за ворітьми боротьбу в Микити Круглякова, віддав передачу на п’ятак на Бабинця, а Сергій майстерно обіграв Кучера – 1:2. Часу, щоб відігратися, «Кременчук» мав багато, але «Сокіл» оборонявся так надійно, що шансів суперникові практично не залишив. У найвідповідальніші моменти, коли потрібно було відігруватися, гравці «Кременчука» ще й заробили два вилучення, чим нівелювали надії на порятунок максимально. А щойно Дмитро Сумець зняв воротаря і випустив шостого польового гравця, як Руслан Ромащенко кидком з власної половини зняв питання про переможця остаточно.

Наступний матч «Сокіл» проведе у п’ятницю, 27 жовтня, на льоду київського Палацу спорту проти «Тризуба».