Знову булліти і знову Дьяченко. «Сокіл» б’є «Кепіталз» у важкому двобої

В однаковому за підсумковим результатом, але в різному за змістом матчі «Сокіл» переміг земляків з «Кепіталз» у серії буллітів і продовжив переможну серію.

«Сокіл» (Київ) – «Київ Кепіталз» – 3:2 Б (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Бабинець (Мазур, Євсейчик), 28:11. 1:1 – Куцевич (Панченко), 46:03. 2:1 – Янішевський (Бабинець, Чердак, – більш.), 56:08. 2:2 – Луговий (Куцевич, Моксунен, – менш.), 57:05. 3:2 – Чердак (переможний булліт)

«Сокіл»: Дьяченко; Філімонов – Толстушко, Чердак – В. Мазур – Бабинець; Євсейчик – Вол. Алексюк, Благий – Захаров – Ромащенко; Полоницький – Горлушко, Слюсар – Янішевський – Бородай; Говорушко – Качан – Жеребко; Гайдук. Тренер – Олег Шафаренко

«Кепіталз»: Бабік; Рябенко – Берднікс, Черненко – Куцевич – Панченко; Таран – Сірченко, Кривоножкін – Секірко – М. Олійник; Лапко – Моксунен, Тищенко – Дворник – Луговий; А. Архипенко – Хонін, Плесовських – Валькун – Койда. Тренер – Вадим Шахрайчук

Кидки: 44 (13 + 18 + 7 + 6) – 29 (8 + 5 + 15 + 1)
Штраф: 11 (2 + 0 + 9) – 10 (2 + 2 + 6)

30 жовтня. Київ. Палац спорту. Без глядачів

Цей матч просто кардинально відрізнявся від гри, яку команди провели три тижні тому. 10 жовтня поєдинок «Сокола» і Кепіталз» вийшов дуже емоційним і не завжди коректним. Цього ж разу зустріч вийшла гранично прагматичною. З обох боків.

Найліпшу на дві команди нагоду втратив Ярослав Панченко. Опинившись перед ворітьми без опіки, один найкращих бомбардирів чемпіонату не зміг пробити прицільно. Наприкінці ж першої 20-хвилинки двічі воротам Бориса Бабіка загрожував Роман Благий. Але в обох ситуаціях голкіпер діяв надійно.

Не змінився ігровий малюнок і після першої перерви. Команди діяли обережно, гостроти біля обох воріт було небагато. В такій ситуації «Соколу» вдалося повести в рахунку після того, як Артем Євсейчик вертикальною передачею через півполя знайшов на половині суперників Вадима Мазура, а той у дотик кинув у прорив Бабинця. Сергій вихід один в нуль реалізував майстерно. В наступних півперіоду наша команда контролювала хід подій на майданчику, могла подвоїти перевагу, коли Роман Благий і Віктор Захаров викочувалися на ворота суперників два в один. Хоча в одній із ситуацій, коли на ворота Богдана Дьяченка виходив Данило Тищенко, «Сокіл», вибивши шайбу опонентові з гака останньої миті, врятував Олександр Філімонов.

Гра «Соколу» давалася, однак у третьому періоді гра перевернулася з ніг на голову. Два поспіль вилучення, хвилина гри в подвійній меншості зробили старт періоду надважким. Надодачу оборонці нашої команди ще й двічі впродовж нетривалого часу збивали з ніг голкіпера Богдана Дьяченка. У першому випадку суперники нас пробачили, а в другому Владислав Куцевич зумів спрямувати шайбу в сітку – 1:1.

На тому біди «Сокола» не закінчилися. За поштовх суперника на борт п’ятихвилинний штраф заробив Євсейчик. То були найважчі для нас миті в цій зустрічі. Треба віддати належне надійності Дьяченка і самовідданості польових гравців. То їхніми зусиллями «Сокіл» ці п’ять хвилин відстояв, а невдовзі після того вже сам отримав подвійну більшість. Яку використав, коли один гравець «Кепіталз» вже повернувся на майданчик. То Бабинець віддав з-за воріт, а Олексій Янішевський зумів проштовхнути шайбу в сітку головою – 2:1.

Втім, радість вийшла не надто довгою. Причому передумов для невдачі начебто не було, бо за три хвилини до завершення основного часу наша команда заробила ще одну чисельну більшість. Але втрата на чужій половині обернулася контратакою, яку майстерно розіграли Куцевич і Луговий – 2:2.

В овертаймі ближчими до перемоги були хокеїсти «Сокола». То спершу Бороай Захарову, а потім уже Віктор Денисові створили два поспіль забійних моменти, але в обох випадках нападники нашої команди переграти голкіпера «Кепіталз» не змогли.

Закинути Бабіку в серії буллітів зміг Володимир Чердак. Його кидок виявився єдиним влучним у цій серії. Богдан Дьяченко виграв четверту буллітну серію поспіль, не пропустивши жодної шайби. У цих матчах Боггдан не дав себе переграти 21 раз!