Знову Дьяченко. Голкіпер приніс «Соколу» перемогу над «Кепіталз»

Голкіпер Богдан Дьяченко виграв уже третю в цьому сезоні буллітну серію і приніс «Соколу» першу перемогу над «Київ Кепіталз» у рамках четвертого туру Favbet ліги.

«Київ Кепіталз» – «Сокіл» (Київ) – 3:2 Б (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Чердак (Толстушко, Бабинець, – більш.), 04:42. 12:14 – Куцевич (Панченко, – 4х4), 12:14. 1:2 – Ромащенко (Слюсар, Полоницький, – подв. більш.), 15:42. 2:2 – Панченко (Куцевич, Черненко), 23:26. 3:2 – Чердак (переможний булліт)

«Кепіталз»: Бабік; Рябенко – Моксунен, Куцевич – Черненко – Панченко; Таран – Сірченко, Кривоножкін – Секірко – М. Олійник; Лапко – Хонін, Тищенко – Дворник – Койда; Сичинський – Древаль, Плесовських – Валькун – Луговий. Тренер – Вадим Шахрайчук; асистент – Юрій Гунько

«Сокіл»: Дьяченко; Філімонов – Толстушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Полоницький – Горлушко, Благий – Захаров – Янішевський; Євсейчик – Вол. Алексюк, Слюсар – Ромащенко – Бородай; Говорушко – Качан – Собченко; Гайдук, Жеребко. Тренер – Олег Шафаренко; асистент – В’ячеслав Тимченко

Кидки: 29 (14 + 4 + 10 + 1) – 37 (12 + 13 + 7 + 5)
Штраф: 41 (35 + 4 + 2 + 0) – 14 (8 + 2 + 4 + 0)

10 жовтня. Київ. Палац спорту. Без глядачів

«Кепіталз» у першому періоді сильно вразили. Не стільки грою, скільки неприховуваною агресією, а іноді відверто грубими діями. В ході першої 20-хвилинки втратив зуб оборонець Володимир Алексюк, а Сергієві Бабинцю захисник суперників Павло Таран розсік носа, за що отримав матч-штраф. На щастя, обидва наших хокеїсти, отримавши в роздягальні медичну допомогу повернулися на лід.

Не дивно, що штрафних хвилин у першому періоді обидві команди заробили дуже багато – 35 проти 8-ми. Власне, обидві шайби наші хокеїсти теж провели в більшості, а суперники вперше відзначилися в форматі 4х4.

У другому періоді «Сокіл» мав відчутну перевагу, але зі значної кількості моментів не використав жодного. Натомість суперники зусиллями Ярослава Панченка одну з нечисельних нагод використали і рахунок зрівняли. Проблеми з реалізацією «Сокіл» відчував і на початку третього періоду. Наші хокеїсти не реалізували два виходи один в нуль, а потім ще й могли пропустити, але «Сокіл» після кидка Данила Тищенка врятував Богдан Дьяченко.

В овертаймі ближчими до перемоги були хокеїсти «Кепіталз». Але Панченко, перебуваючи перед воротами, втратив момент, бо не втримався на ногах, Микита Олійник з забійної позиції після передачі Владислава Куцевича з-за воріт пробив над поперечиною, а сам Куцевич не зумів переграти Дьяченка під час виходу один в нуль. «Сокіл» теж моменти мав, але не настільки зручні.

В підсумку долю зустрічі вирішила серія буллітів. А тут як завжи: Богдан Дьяченко відбив усі чотири кидки, а в нашої команди відзначилися Чердак і Бабинець.

А вже завтра вранці на нашу команду очікує захоплююча, тривалістю в добу і 1500 км мандрівка до Белграда, на матчі другого раунду Континентального кубка. Менше ніж через три доби, 13 жовтня, починаючи з 20:30 граємо в першому матчі проти господарів турніру, сербської «Црвени Звезди».